Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátomnak kinéztem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátomnak kinéztem egy ajándékot, szerintetek "fiús"?

Figyelt kérdés

3 hónapja vagyunk együtt, 20 évesek vagyunk. Egy bögrét néztem ki, amin piros szívek vannak, és garfield ölel egy nagyobb szivet, és az van ráírva, hogy ÍGY SZERETLEK TÉGED. Van több fajta hasonló bögre, a lényeg, hogy garfield mindegyiken rajta van és és piros szivek :$


Ez az első kapcsolatom, nem igazán tudom hogy mit szokás mit nem szokás venni ilyenkor. Viszont tudom hogy bögréje nincs, koleszos, szóval ott is jól jönne neki egy bögre biztosan :):):)

Szerintetek nem gáz fiúnak ez? :)

Természetesen még szeretnék neki valamit ezen kívül adni, de a "fő" ajándék ez lenne:) Na? :)

Jaaah, és nagyon nagyon szeret engem, ebben biztos vagyok!!! :-)


2009. dec. 15. 17:44
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
100%
Én is vettem ilyen bögrét a barátomnak, nem is iszik azóta semmi másból. Ő 30 éves. Szerintem jó ötlet:)
2009. dec. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 A kérdező kommentje:
Köszi, megnyugtattál! :)
2009. dec. 15. 17:51
 3/35 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is jó ötlet:) És aranyos:P
2009. dec. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem fiúnak ne. Ha bögrét akarsz ne ilyet, ez egy fiúnak nagyon "giccses". Lánynak lenne csak jó sztem.Főleg a koliban a haverjai előtt biztos nem mutatná.Egyszer egy barátnőm csináltatott egy olyan képet ahol ketten vannak,rakatott rá szivet meg egy idézetet, hát persze h nem rakta ki a pasi a falra.Sőt jól eldugta,hogy meg ne lássák a haverjai. Inkább vegyél egy öngyújtót és gravíroztasd bele a monogramotokat, persze csak ha cigizik.Vagy talán egy sima(!) közös kép is jó lenne bekereteztetve, ez nem is drága.De ez csak az én véleményem.19/L
2009. dec. 15. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
100%
Persze, a bögrével, nincs gáz, persze, nem kell belőle 4-5 , kivéve hacsak nem mániákus gyűjtő. De jó ajándék, és kedves is! : ) 18/f
2009. dec. 15. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg ha van reggeli teája, vagy szereti a tejet, kakaót, forrócsokit, és gyakran haszálna egy bögrét, akkor nagyon hamar köztudomasu lenne, hogy ez az ő bögréje és csókolom, nincs mit rajta nevetni.
2009. dec. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
100%
Én elfogadnám.
2009. dec. 15. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
100%
utolsóelőttinek. oylasmit én is adtam a barátomnak, és az első dolog az volt hogy kirakta, és meg is mutatta a barátainak dicsekedve. szerintem ha szeret, büszke egy ilyenre.
2009. dec. 15. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
100%
ugy 17.56nak
2009. dec. 15. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
30%
Lányos ajándék,és dedós is.Én nem ugranék a nyakadba tőle.
2009. dec. 15. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!