Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátomnak kinéztem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátomnak kinéztem egy ajándékot, szerintetek "fiús"?

Figyelt kérdés

3 hónapja vagyunk együtt, 20 évesek vagyunk. Egy bögrét néztem ki, amin piros szívek vannak, és garfield ölel egy nagyobb szivet, és az van ráírva, hogy ÍGY SZERETLEK TÉGED. Van több fajta hasonló bögre, a lényeg, hogy garfield mindegyiken rajta van és és piros szivek :$


Ez az első kapcsolatom, nem igazán tudom hogy mit szokás mit nem szokás venni ilyenkor. Viszont tudom hogy bögréje nincs, koleszos, szóval ott is jól jönne neki egy bögre biztosan :):):)

Szerintetek nem gáz fiúnak ez? :)

Természetesen még szeretnék neki valamit ezen kívül adni, de a "fő" ajándék ez lenne:) Na? :)

Jaaah, és nagyon nagyon szeret engem, ebben biztos vagyok!!! :-)


2009. dec. 15. 17:44
1 2 3 4
 11/35 A kérdező kommentje:

Megfigyeltem, hogy otthon üvegpohárból isznak, szóval nincs olyan hogy ez az én poharam, ez meg a tiéd. Ezért gondoltam hogy veszek neki egy bögrét, és még a koleszban is tudná használni. 20 éves, de sokkal érettebb mint a mostani 20 éves fiúk/lányok (bocsi a kivételeknek).

Nem dohányzik, és még igazi közös képünk sem nagyon van amit érdemes lenne bekereteztetni :S

2009. dec. 15. 18:03
 12/35 anonim ***** válasza:
Hat nem tudom, ez attol is fugg,hogy milyen tipusu a baratod, az en baratomnak nagyon nehez oromet okozni, o nem szereti az ilyen dolgokat sajna! Ha a baratod,ilyen nagyon szereto csupasziv szerelmes tipus akkor nagyon fog orulni ennek az ajandeknak:-) 21/L
2009. dec. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
68%
Kurv@ jól ismerheted ha egy szeretlekes bögrénél nem tudsz kreatívabbat, személyre szólóbbat adni =) Fogadni mernék a koleszban minden 2. fiú ilyet kap a barátnőjétől, az már vérmérséklettől függ h kirakják-e vagy dugdossák =D
2009. dec. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
A személyiségétől függ szerintem.Meg hogy milyen koleszba jár.Bár lehet mutogatná ha olyan,hisz gondolom egyetemista,meg ebben a korban mindenkinek van csaja,igazán ciki az lenne ha anyuci venne neki olyan bögrét.....
2009. dec. 15. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
en a pasimank ilyen bor tarto allvanyt vettem, meg egy nagy dobozos ferrero rochert,remeelm az tetszeni fog neki! Elotte usbs hatmasszirozo ulest vettem, de nem jott be neki, mert bedurrant az aamugyis mindig becsipodott hata:-( ehh de az en paim eleg erett 33eves szal o nem orulne a bogrenek:-S a tied azt meg nem tudom! Elozo voltam
2009. dec. 15. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
illetve nem elozo 18:04es:-D 21/L
2009. dec. 15. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 A kérdező kommentje:

Kedves 18:05-ös! Mondj valami kreatívabb ötletet, mert látom te nagyon ismered az ilyen helyzeteket!

Ha lenne több pénzem akkor gravíroztatnék neki vagy a kedvenc képemet róla egy kispárnára tetetném, stb. De kispárnát már adtam neki amikor a koleszba elment...

2009. dec. 15. 18:09
 18/35 anonim ***** válasza:

18:05 vok

Na a bortartó állvány sztem milliószor jobb ötlet, ha boros típus. Én tuti sokkal jobban örülnék neki, mint egy Szeretlek-bögrének. Mi fiúk inkább a praktikus dolgokat szeretjük =)

2009. dec. 15. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
17:56 vagyok. Szerintem egy pasinak ez akkoris "sok" lenne.Főleg egy 20 évesnek. Esetleg egy sima szeretlek felirat fekete alapon elmenne. A szivek már lányoknak valók...
2009. dec. 15. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 A kérdező kommentje:
Nem borozik, nem iszik. És ma körbejártam a várost hogy keressek egy szeretlek-es feliratú bögrét, de sehol nem találtam, egyedül ezeket a sziveseket :(
2009. dec. 15. 18:13
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!