Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Srácok! Képesek erre csak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Képesek erre csak a szexért?

Figyelt kérdés
képes 1 pasi fél évig fűzni 1 lányt,csak azért hogy lefektethesse? úgy,hogy kb 1 hét kivételével minden nap beszélnek,vagy msn-en,vagy sms-ben,vagy személyesen amikor találkoznak.
2009. dec. 15. 16:13
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Az én fejemet 1 évig főzte,és mivel egyik napról a másikra megváltozott gondolom csak arra kellettem volna.
2009. dec. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:

Ha ilyen bizalmatlanul indulsz neki a kapcsolatnak, akkor inkább kíméld meg mindkettőtöket... Én 15 voltam, a barátom 19. persze, hogy a szex is érdekelte, de nem az volt az elsődleges, Ami azt illeti, biztos az első nap letepert volna, de kivárt, hagyta hogy én döntsek. Én is agyaltam ilyeneken, hogy lehet továbbáll, mert tapasztalatlan vagyok meg ilyenek, de aztán rájöttem, előbb utóbb igenis meg kell történnie, és ha 3-4 hónapot kibírt eddig, akkor tényleg engem akar és nem csak 1x.. ha csak a szex kell, 1 max 3 hónap után továbbállna Ha fél évig ostromol, akkor akar valamit, és az nem csak szex.

Persze ezt leszűrheted a megnyilvánulásaiból is, ha érdeklődik felőled, figyel rád, emlékszik a korábbi sztorikra, akkor komoly..

2009. dec. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
az van hogy,felmerült a csak szex kapcsolat,és mivel akkor még nem voltam annyira oda a srácért,talán bele is mentem volna,de mondtam,h akk érzelmeket ne vigyünk bele,mert csak nőből vagyok és nekem fog fájni.de ő elképzelhetetlennek találta az egészet úgy h ne beszélgethessen velem naponta,ne tudja h mi van velem,merre voltam,kivel voltam....ennek ellenére kapcsolatot mégsem nagyon akart :/ és ezalatt a fél év alatt nem fektetett le másokat (tudom,mert a legjobbb barátnőm a legjobb haverjával jár)
2009. dec. 15. 21:26
 14/24 anonim ***** válasza:
Ha csak a dugásra hajtanék, bőven találnék fél év alatt mást... nem kéne ennyire félni a férfiaktól, még a végén azt hiszi játszadozol (ami részben igaz is) vele, aztán lehet egy nagyon jó kapcsolatot hagysz ki ezzel.
2009. dec. 15. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Nem csak fél évig! Több évig is:) Engem egy évig fűzött egy fiú, hogy megfektessen. Nem sikerült neki. De megígérte, hogy majd 4.évvégére... :P Úgyhogy hidd el, akár több évig is képesek!
2010. márc. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
az a pasi egy pancser. fél óránál tovább nem vagyok hajlandó kommunikálni, ha kell kell - ha nem nem.
2010. márc. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
jó de itt nem arról beszélek amikor néha néha összefutnak és akkor mindig bepróbálkozik a srác,hanem amikor fél éven kereszül minden nap órákat "áldoz" 1 lányra
2010. márc. 14. 21:56
 18/24 anonim ***** válasza:
Szerintem max akkor ha valami fogadás vagy büszkeség van a dologban. Esetleg ha olyan béna, hogy másnak nem kell...az esetek többségében nem hiszem, hogy eddig várna csak azért
2010. márc. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Én nem lennék képes erre, nem használok ki senkit sem, de vannak pasik akik igen, velük vigyázz!
2010. márc. 14. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
amikor megkérdeztem tőle h de miért pont én? ha úgyis csak szexet akar akkor nem mind1 h kivel? azt mondta,hogy azért mert jó melleim vannak és jó testem -.- :w mondtam neki h ezek csak külsőségek ezeket bármelyik másik lányban is megtalálhatja.és csak ez után mondta h ja meg azért mert én én vagyok,más nem ilyen mint én
2010. márc. 14. 22:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!