Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Képesek lennétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Képesek lennétek egy évet várni egy fiúra?

Figyelt kérdés
A szitu az az, hogy randiztam párszor egy messze lakó fiúval, kölcsönösen megszerettük egymást, de arra jutottunk, hogy nem megoldható a távkapcsolat, viszont jövőre egy városban fogunk lakni és tanulni. Én úgy döntöttem, hogy addig rá sem nézek senkire, inkább megvárom ezt a fiút. Érdemes szerintetek?
2011. szept. 4. 02:10
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
én ugyan fiú vagyok, de 1 év túl hosszú, úgy, hogy nem is jártok. persze alakulhat úgy az élet, de emiatt nem hagynám ki a lehetőségeket és az a fiú se fogja. nyílván pár hónapig komolyan veszitek, de ha még távkapcsolat sincs, akkor csak nem sok jövőt jósolok ennek a projektnek...
2011. szept. 4. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%
Figyelj.A szerelemben ilyen nincs,hogy túl hosszú idő meg túl messze.Mivel feltetted a kérdést biztos vagyok benne,hogy nem szeretitek egymást igazán.Tehát a válasz ne várj!
2011. szept. 4. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
most mi mondjuk meg neked hogy pasizz vagy ne? én nem mondok semmit
2011. szept. 4. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

-.-' Csak a véleményeteket kérdeztem a szituról, kedves nagyon értelmes utolsó válaszoló...


Amúgy szerelem még nem alakult ki, csak én annyira idiótának látom a legtöbb fiút, hogy nem sok van amelyikbe tényleg bele tudnék szeretni, meg tényleg komolyan szeretnék kezdeni valamit, és úgy érzem, hogy ha találok egy olyat, akivel nem így van, azt értékelni kell, és nem veszni hagyni. Nem mondtam, hogy csukott szemmel akarok járni, de egyelőre nem tartom valószínűnek, hogy jön egy olyan, aki nála jobb.

2011. szept. 4. 02:26
 5/8 anonim ***** válasza:
Vörös vagy?
2011. szept. 4. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%
Szerintem ha megkedvelted a fiút igen várhacc rá de azt nem várhatjátok el egymástól hogy ne legyen más valakije.Ti/te ha úgy gondolod hogy kitudod várni akkor várjad,de ha nem akkor várhacc rá de lehet kapcsolatod is és az is lehet,hogy mire ő jön szabad leszel.
2011. szept. 4. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Addig is lehet tartani a kapcsolatot, msn, skype... Valaki a képbe jönne meg elmondjátok a másiknak és kész.
2011. szept. 4. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
1 év sok idő.. én a helyedbe azt tenném, hogy maradok azzal a fiúval, de ha meg látok egy sokkal helyesebb, normális fiút, akkor lemondok róla!
2011. szept. 4. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!