Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párkapcsolatban lévők! Ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolatban lévők! Ha egyikőtök megcsalja a másikat úgy, hogy lefekszik mással, akkor ezt képesek lennétek megbocsátani a párotoknak?

Figyelt kérdés
Kiegészíteném a kérdést annyival, hogy nagyon szeretitek egymást a Szerelmeddel. Így képesek lennétek megbocsátani? Ha esetleg volt valaki ilyen helyzetben az mesélje már el, hogy megcsalás után mi hogy volt... köszönöm.
2011. márc. 9. 21:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Az aki megcsalta a másikat, az nem szeretheti nagyon a "szerelmét". Úgyhogy a kérdés irreleváns.
2011. márc. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
ha nagyon szeretne nem csalna meg
2011. márc. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Megbocsátani megbocsátanám neki,de nem tudnék ezek után együtt maradni vele.Egyrészt azért,mert teljesen eljátszotta a bizalmam,másrészt azért,mert ha valaki hajlamos megcsalni a másikat,akkor valószínű,hogy ha adódna ismét egy alkalom a megcsalásra,akkor ő ezt kihasználná.Csak legközelebb maximum óvatosabb lenne.

Amúgy szerintem ha valaki őszintén,tiszta szívből szereti a másikat,akkor megcsalás szóba sem jöhet.

19/L

2011. márc. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Moszuke ***** válasza:
100%

kicsit ellentmondásos.. nagyon szeretjük EGYMÁST? és még is megcsalta az egyik a másikat?.. hát jó..

szal én nem tudnám.

ez alap elv..

gondolj bele.. egy másik srác kapta meg azt az ölelést, azt a csókot, azt a bájos mosolyt amire én vágyom... ez miféle cigány munka? ezt megbocsájtani?

már a csókot sem nagyon tudnám kb...

egy csókban benne van minden érzelem.. felér egy megcsalással.

23/f

jó-jó lehet fikázni..:) ez van

2011. márc. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
100%

Előző, jó, hogy van ilyen pasi, aki így gondolkodik. egyetértek :)


18/L

2011. márc. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Beviz Elek ***** válasza:
100%

Moszuke! Teljesen igazad van! Egy csók is megcsalás. Abban ugyanúgy benne vannak az érzelmek.


Én nem bocsájtanám meg. Féltékeny típus vagyok, ezek után főleg nem bíznék meg a másikban!

2011. márc. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
77%

Ha engem szeret nem akar lefeküdni mással (ahogy én se). Ha lefekszik, akkor nem kellek neki annyira mint ő nekem, és akkor nem érdemli meg, hogy kitartsak mellette.

Keresnék mást aki képes tiszteletben tartani.

A szex már túl intim ahhoz hogy úgy tegyünk mintha nem is lett volna soha az a megcsalás. De amúgy se kell nekem egy idióta aki nem tudja eldönteni mi kell neki. Vagy én kellek és akkor miért csalna meg, vagy nem én, akkor meg minek legyek a csaja?

2011. márc. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Moszuke ***** válasza:

woh.. tök meglepő, hogy van más is aki így gondolkozik..:D

szerencsére a párom is így van a dolgokkal:)

2011. márc. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok féltékeny típus, egyáltalán nem idegesít, ha más csaj ül az Ő ölébe, nem zavar. De ha megcsal, abból nincs bocsánat. Ha SZERET, nem csal meg. Sem csók, sem más. Nem nyúl más lányhoz ÚGY, hogy az bármi nemiséget tartalmazzon, mert az az enyém. Nálam az egész a kölcsönös bizalomra alapul, ha megcsalt, kijátszotta.


Nem tudnék bízni benne, nem lenne meg a biztonság

2011. márc. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 PT-Daniel ***** válasza:
100%

Barmennyire is szeretitek egymast, ez a kapcsolat vegenek a kezdete.


Ez egy olyan mertekü töres egy kapcsolatban, ami mindig ott lessz. Tudom, mennyire fajdalmas es nehez elküldeni a masikat es az ember hajlamos inkabb ujra probalkozni, de minden alkalommal, amikor tovabb marad el vagy ismeretlen szam hivja ujra elöjönnek a ketelyek es a fajdalom.


Nekem sem biztos, hogy menne, de en a gyors fajdalmat ajanlanam a lassu szenvedes helyett. Annal hamarabb van eselyed massal ismerkedni es annal kevesebbet serül az önbecsülesed...

2011. márc. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!