Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi az amit egy párkapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az amit egy párkapcsolatban már nem lehet megbocsátani egy férfinak?

Figyelt kérdés
2008. szept. 6. 16:29
 1/8 anonim ***** válasza:
95%
Ha megut
2008. szept. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
68%

Ezt csak a nő tudhatja!

Egyébként egy abszolút befutó: a gyilkosságot. Mármint, ha megöli a párját - az már 99%, hogy nem fog megbocsátani neki. Minden mást meg lehet bocsátani... ha valaki úgy akarja.

2008. szept. 6. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%
Ez egy nagyon jó kérdés! Pont mostanában gondolkoztam rajta mert felmerült ilyen probléma... Én azt is megbocsátottam hogy k***ának nevezett, azt nem, amikor elárult az anyjának akiről tudta hogy utál. De ez volt az utolsó csepp, és többet ilyen szintre nem engedek senkit akármennyire szeretem... Sajnos nem lehet engedni, hogy bántsanak minket, mert sokáig nem lehet elviselni, és ha egyszer megengedted, utána miért ne tenné meg még többször is? Senkit nem lehet erre feljogosítani, hátmég olyat aki állítólag szeret. Ja és nagyon ki kell akadni, mert különben nem veszik észre hogy megbántódtál, ezt tőlük tudom:) Én talán megbocsátanék egy félrelépést is, ha bevallja és nem titkolózik, és utána nincs több ilyen. Remélem hogy ilyen nem csak a mesében létezik!
2008. szept. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
93%

Igazából rengeteg olyan dolgot tudnék sorolni, de az igazság az hogy ha szereted mindent megbocsájtasz. Nem véletlenü van az a szám, hogy " egy jóasszony mindig megbocsájt..... "

És az adott egyéntől függ igazán, hogy hogy telik be a pohár.

2008. szept. 6. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
91%
Azthiszem két dolog van amit nem tudnék (akarnék) megbocsájtani, ha megüt vagy ha megcsal. Ez utóbbit azért nem mert többet nem biznék benne...
2008. szept. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha bántalmazza a nőt. Gusztustalan féreg aki ilyet tesz.
2008. szept. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha felrekefel. Most olvastam, hogy azt se, ha megut, hat ez mondjuk fel sem merult bennem, de lehet en vagyok tul kulturalt ehhez a vilaghoz...
2008. szept. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha kikötöz egy fához és késekkel elkezd ülni,köpködni,harapdálni és végül fejbelől. sztem ezt soha nem bocsátanád meg neki...
2008. szept. 21. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!