Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van ez? Nem értem magam

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez? Nem értem magam

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nos hát a story(röviden)a következő.

Van egy lány (25 éves),nagyon sokat beszélgettünk(neten)jól elvoltunk.Tényleg mindenféle téma előkerült ami csak elképzelhető.Bármiről beszélhettem vele őszintén,tényleg mindent megbeszéltünk egymással.(mint barátok)

3 hónapja ismerem csupán,de alig volt olyan nap amikor ne beszéltünk volna.

Na most a lényeg a következő,hogy bármit csinálok..mindenről ő jut az eszembe.

Egyszerűen nem tudnám kiverni a fejemből ha akarnám se.

Az igazság az,hogy még én magamnak se tudom/akarom bevallani,hogy beleszerettem-e vagy sem.

De am se lenne belőle semmi ugyhogy hiába:(

Csak érdekelne a véleményetek erreől az egészről.Esetleg ti is voltatok(vagytok)-e ilyen helyzetben.

Előre is köszönöm a válaszokat!


2009. dec. 15. 06:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha személyesen még nem találkoztatok, én nem beszélnék szerelemről,max vágyakozásról.Van egy elképzelt képed róla és az nagyon megtetszett,ennyi.
2009. dec. 15. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Haly....Én is voltam már iylen helyzetben :)..minden nap beszélgettünk és mindent megoszthattam vele...még soha nem taliztunk,szóval a jelleme alapján szerttem bel...de nem működhetett volna,mert 7 év a korkülönbség és tul messze él tőlem:(...szal én elmondtam neki h mit érzek,és ő azt tanácsolta h ha akarom tartsunk szünetet,és ha uyg érzem rendrbe jöttek a dolgok,akkor irjak nyugodtan,ő nem haragszik,az érzéseinknek ugyse tudunk parancsolni...:)....szal másfél hétig nem beszéltünk(azt hittem fejbe lövöm magam,olyan nehéz volt)...közben beleszerettem egy másik fiuba:)...és rögtön elkezdtünk ujra beszélni...még ma is barátok vagyunk:)...sztem ez nálad is működhet majd:)
2009. dec. 15. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!