Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bizonytalan vagyok. Magam sem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bizonytalan vagyok. Magam sem értem ezt az egészet. Vajon tényleg szeretem, mert magamnak sem merem bevallani?

Figyelt kérdés
A srác osztálytársam. Ha tehetem mindig vele vagyok, de rendesen úgy viselkedek vele, mint bármely más jó barátommal. Ha a közelemben van, mindig őt figyelem. Nagyon gyakran gondolok rá, sok mindenről jut eszembe. És ami a leggázabb, hogy nagyon kívánom :S. Nem tudnék, és nem is akarok vele járni(több okból). Akiknek elmondtam ezt, szerintük totál belezúgtam, de én még magam előtt is tagadom. Fogalmam nincs, hogy mit is érzek :/ Szerintetek?
2011. márc. 21. 20:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem én vagyok az véletneül?:D Pesti vagyok, dettó ez a helyzet:D lehet hogy pont egymásról beszélünk, írj PÜt:D
2011. márc. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
hát nem:D én Pest közelébe nem lakom :D Sorry :D
2011. márc. 21. 20:14
 3/5 anonim ***** válasza:
Mik azok az okok,amik miatt nem engedsz utat az érzelmeidnek,és megfosztod magad a jótól?
2011. márc. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Milyen okokat említettél?
2011. márc. 22. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

osztálytársam, nem igazán illünk össze: én a jó kislány, ő a rossz fiú. nem vagyok egy szent, az is biztos.. de nem is vagyok olyan mint ő. ez bár nem zavar, de mégis suliba ha összejönnék vele, nem igazán lenne előnyös..

meg az, hogy mindjárt nyár. nem is tudnánk úgy találkozni.. szeptembertől meg másik suli mindkettőnknek. most erre a 3 hónapra minek jöjjek össze vele? felesleges.

2011. márc. 25. 20:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!