Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem értem magam mert ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem magam mert ilyen még nem volt!?

Figyelt kérdés

tetszem egy elég jóképű srácnak. aki rendes, udvarias meg minden. Kinézetre nem a stílusom szóval annyira nem tetszik. Ráadásul egy évvel fiatalabb nálam és engem amúgy is mindig sokkal idősebben néznek szóval külsőre nem illenénk össze.

De szerintem belezúgtam vagy nem tudom mert hiányzik és imádok vele lenni meg bezsélgetni vele és ha rágondolok úgy érzem a szivem kétszeresére nő.

Érett gondolkodású de mégis egy kicsit gyerekes és nem tudom egy kapcsolatban mennyire lenne komoly. Mármint nem úgy értem hogy állandóan hülyülne. Hanem talán túl kisfiús lenne vagy nem is tudom. Szóval magamat sem értem meg már semmit.

Más is volt így? vagy tudja mire gondolok?beleestem? érdemes lenne megpróbálnom vele?


2011. júl. 3. 00:03
 1/8 anonim ***** válasza:
az első mondatod egy paradoxon.. beleestél
2011. júl. 3. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
nem tuti h szerelmes vagy lehet hoyg csak megszeretted de szerintem egy próbát megér midnenképp aztán kitudja majd kialakul vagy nem..
2011. júl. 3. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
im 18/F barinőm 19/L megéri, én is "sokszor vagyok gyerekes, és sikerül belőle is előhoznom", de ha kell komoly is tudok lenni, "sokat szívtam az élettel ezért vettem mindent happy-re", sőt neki sikerült felvidítania, és boldoggá tennie, nekünk bevált, hajrá ^^
2011. júl. 3. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
mit veszíthetsz?
2011. júl. 3. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen, érdemes.:)
2011. júl. 3. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
szerintem hülyeség
2011. júl. 3. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Velem már volt ilyen, de nem tartott túl sokáig, mivel nem vonzódtam hozzá, csak megszerettem. A szeretet, és a szerelem viszont nem ugyanaz.
2011. júl. 3. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
egyik nem zárja ki a másikat, sztem szerelem vágy+szeretet a másik iránt, nem pedig 1-1 leágazás
2011. júl. 3. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!