Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy kisebb nagyobb problém...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy kisebb nagyobb problémám nem értem magam:S Mitcsináljak? = (

Figyelt kérdés

Szóval az a gond,hogy 1,5éve vagyok X-el nagyon szeretem,de a suliban van egy srác Y, elégé hasonlít X-re és iszonyatosan tetszik:SS Nemtudom,hogy Y-nak tetszek-e, de folyton ölelget mondja hogy ma milyen csinos vagyok stb..na de mind1:):S Tényleg nagyon szeretem a barátomat de mit kéne tennem,hogy ne kedveljem meg még jobban Y?? És hát mostanában sokat gondolok rá:SS Adjatok tanácsot légyszi nem tudom mitcsináljak:((

16/L


2011. jan. 21. 12:24
 1/9 anonim ***** válasza:
Kerüld kicsit a társaságát, ne hagyd hogy ölelgessen mert ezzel csak jobban felkorbácsolja az érzelmeidet. Ha szereted a barátodat, próbálj nap közben is rá koncentrálni, dobj neki egy sms-t, mert ha válaszol akkor nyilván őrá fogsz összpontosítani, ha erre nincs lehetőség, akkor vigy magaddal egy fényképet róla és pillants rá néha.
2011. jan. 21. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
A barátom is mindig az eszembe van de a srác is és hát nem tudom:SS Az nem is gond,hogy tetszik mert az nem is lenne gond de nagyon kedvelem:S Köszi probálom kerülni majd:)
2011. jan. 21. 12:35
 3/9 anonim ***** válasza:
Y-nak a bizony prostituált az édes anyukája :)
2011. jan. 23. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Itt senki nem tud értelmes választ adni?:OO
2011. jan. 23. 12:45
 5/9 anonim ***** válasza:

de bunkó vagy-.-


amugy szerintem is jó ötlet kerülni a társaságát. legyél többet a barátnőiddel szünetekben. és ha eddig mentetek együtt bulizni akkor most 1-2 hétig ne...aztán majd lesz vmi:) gondold végig kivel is lennél boldog igazán:) sok sikert!=)

2011. jan. 23. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szia! Ha ennyire szereted a barátod,akkor szerintem nincs min gondolkodnod! Az Y-t pedig kerüld el messziről! Szerintem a barátoddal szemben ez nem valami korrekt! Gondolj bele,hogy esne neked ha veled ez csinálná a barátod! Szerintem nem repesnél az örömtől! Mondd meg Y-nak hogy neked van barátod és nagyon szereted és nem akarod elveszíteni!


Szwerintem ez ide illik:


"Soha ne hagyj el valakit akit szeretsz olyanért aki tetszik mert aki tetszik majd elhagy valaki olyanért akibe szerelmes.+

Szerintem gomdolkozz el ezen!


Remélem jól döntesz!

2011. jan. 23. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

2 utolsónak nagyon köszönöm:))

Igazad van utolsó ezzel a versel vagy idézet mind1:)

Kikerülöm Y amennyire csak tudom! Hát nekem is rosszul esne ha a párom csinálná ezt :S

Köszi a válaszokat:)

2011. jan. 23. 13:16
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia! A 13:07-es vagyok! Örülök,hogy segíthettem.

Légy nagyon boldog a barátoddal!


Puszi:


DA/L

2011. jan. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

:)) Köszönöm

Puszii:)

2011. jan. 23. 15:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!