Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem értem magam! Mit csináljak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem magam! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Van kapcsolatom, szeretm, de meg gondolok az exre, mintha nekunk meg majd egyutt kéne lenni!2 eve nem láttuk egymást, de azért még gondolunk egymásra
2011. aug. 3. 14:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Egyszerű a megoldás. Találkoztok, keféltek egyet este, egyet reggel, eljössz tőle, és az úton rájössz, h mennyire szereted a barátnődet. 2 évre megint elfelejted az exed, utána megint összejöttök egy éjszakára, és így tovább.


Hidd el, csak szexuálisan kötődsz hozzá, amit vagy a fentebb említett módszerrel tudsz legyőzni, vagy ha VÉGRE FELNŐSZ A G.CIBE, ÉS RÁJÖSSZ, HOGY A BARÁTNŐD MELLETT VAGY BOLDOG, MIVEL VALSZEG NEM HIÁBA SZAKÍTOTTATOK EXEDDEL.

2011. aug. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
lány vagyok, de azért köszi :D
2011. aug. 3. 14:53
 3/4 anonim ***** válasza:
Én ha megtudnám a barátnőmről, hogy sokat gondol az exére, ráadásul még találkozni akar is vele... valószínűleg elhagynám, féltékeny típus vagyok.
2011. aug. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
egyértelmű. még mindig szereted, és ő is téged. egymás mellett van a helyetek. ne meséld be magadnak hogy már nem szereted, attól csak rosszabb lesz. bár az én szerelmem is rájönne hogy engem szeret - mert belém szerelmes, csak elhiteti magával hogy nem, a pasijába meg csak szerelmes akar lenni, én ezt mind érzem, látom, tudom. annyira szeretem hogy mindent érzek amit ő is - és velem lenne...
2011. aug. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!