Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Miért lehet ez?

Figyelt kérdés
A barátommal 9 hónapja vagyunk együtt. Amikor együtt vagyunk minden olyan jóóó!!! De amikor nem vagyunk együtt olyan mintha nem is léteznék neki, jó ez kicsit erős így, de olyankor nem olyan megértő, nem olyan édes. Nagyon szeretem, de eleinte olyan lelkes volt mindig, most meg csak akkor ha együtt vagyunk. Amikor együtt vagyunk úgy vagyok vele h őt akarom mindig. De ha nem vagyunk együtt csak a szomorúság.
2009. dec. 15. 00:40
 1/3 anonim válasza:

Nem akarlak megrémíteni, de nekem így végződött egy kapcsolatom nemrég, igaz, csak fél éves volt, de ijesztően ugyanilyen. Reméljük nálad nem így lesz!

Igaz még fiatal vagyok és tapasztalatlan e téren, de leírom mit gondolok.

Lehet, hogy mostanában nagyon lefoglalja valami suliban vagy munkahelyen. Lehet az is, hogy ugyanúgy szeret téged csak már tudja, hogy te is szereted őt én nem nagyon küzd már, csak kiélvezi hogy vagy neki. Ezt lehet kicsit morbid módon fogalmaztam, ne értsd félre :) Szóval szerelmes beléd, csak már nem küzd a szerelmedért, mert tudja, hogy az övé :)

Remélem nem zagyváltam butaságokat, remélem rendbejönnek a dolgaid! :)

(19/L)

2009. dec. 15. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Neeem !!! Abszolut nem zagyvaság!! Nagyon jól esik h válaszoltál. Nem tudom így mi lesz :( és az biztos h nagyon jól tudja h szeretem, de miért ne tenném ? hisz azért vagyok vele, de tudom h ez lesz a vége ! csak túlságosan szeretem még ahhoz h megtegyem ;(
2009. dec. 15. 00:48
 3/3 anonim válasza:

kommunikálj vele. Csinálj programokat, tervezzetek közös élményeket. újból.az felpezsdíti a szerelmet. Ha a szex unalmas, akkor azt is fel kell turbózni. más/több pozicíó, helyszín, stb..

28F

2009. dec. 16. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!