Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Segitséget kérek.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Segitséget kérek.

Figyelt kérdés
Van egy barátnőm,majdnem 1 éve ismerem,de csak pár hónapja tart igazából(?) a kapcsolatunk. Ami abból áll hogy hetente 3X3órára megjelenik ekkor jól érezzük magunkat és elötte utánna szinte semmi. Egy helyen dolgozunk így szünetben találkozunk, beszélgetünk. Ez OK! Azt mondja nem akar mélyebb kapcsolatot velem. Nem rég küldte el a régi barátját. Mert álitólag elviselhetetlen és csak kihasználta, valamint ott b@..ta át ahol csak tudta. Mégis órákat beszélget vele telefonon ,valamint személyesen is. Ha rákérdezek akkor az a válasz hogy még nem zárta le még teljesen. Mikor azt mondom neki hogy elegem van az egészből akkor meg szomorkodik ,hogy "ő" senkinek sem tud megfelelni. Közben vannak olyan dolgok mit nem igazán értek ,kézséges ,figyelmes és tényleg úgy csinál mindha minden jól működne. Másik pillanatban félre tereli a szót és közli hogy nem tervez örökké valamint amivel az őröletbe tud kergetni az ha valamire azt mondja nem tudom. Még a talán is jobb lenne ,de sokszor nincs más válasz. Én többet szeretnék de megrekedtünk ezen a szinten. Szerintetek mit tegyek? Hogy lehet valakivel úgy kapcsolatot felnnt tartani hogy magában azt gondolja ,hogy ha elég akkor összepakolok és elmegyek?
2009. dec. 14. 21:41
 1/6 anonim ***** válasza:

"Hogy lehet valakivel úgy kapcsolatot felnnt tartani hogy magában azt gondolja ,hogy ha elég akkor összepakolok és elmegyek?"


Nagyon jó a kérdés. Szerintem sehogy.

2009. dec. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Na ez az ezért vagyok én is tele kérdőjelekkel! ???????????????
2009. dec. 14. 21:51
 3/6 anonim ***** válasza:
figyelj, hagyd a fenébe, mert nem fogsz előrébbjutni. Megfeneklett a dolog, ő nem akar rendes kapcsolatot, akkor ne gürcölj érte. Nem éri és nem érdemli meg. Pláne ha még a régi pasijával kavar. Ne hogy már h*lyét csinálj magadból. Állítsd választás elé, kérdezd meg mit akar. Igen vagy nem. A talán az minősül válasznak. ennyi. Legyél picit határozottabb.
2009. dec. 14. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
bocs a talán tehát NEM minősül válasznak. sry
2009. dec. 14. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Azt értem hogy a "talán" nem válasz ,de mégis más ize van mint a "nem tudom"-nak!
2009. dec. 15. 18:07
 6/6 anonim ***** válasza:
Hagyd a francba ne foglalkozz vele keress magadnak másik párt.Szerintem szereti a volt palit és emiatt olyan amilyen.Lépj túl rajta.
2009. dec. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!