Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Segitséget kérek

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Segitséget kérek

Figyelt kérdés

Barátnőmmel ma szakitott velem.utobbi időben(1-1,5hónapba) sokat veszekedtünk miattam,hogy nem foglalkoztam vele utobbi 2évben ahogy kellet volna,(többször veszekedtünk ez miatt és sok esélyt kaptam tőle,nem hallgattam rá,most rájöttem mindenre sajnos amikor szakitottunk:(.pedig nagyon szeretem és ő a mindenem.(hétköznap csak telón tudtunk beszélni és hétvégén találkoztunk,de akkor semmi gond nem volt elvoltunk egymással.elöző nap csütörtökön megint vitatkoztunk.utobbi időben azt csinálta,hogy szakitottunk,kibékültünk a 1-1,5 hónapban.pénteken kicsit eldurvultam vele erőszakoskodtam,kicsit pofon ütöttem.tudom nem kellet volna,1 lányt megütni.hülye voltam.nagyon megbántam,késő már.reggel írta,hogy hát velem szeretne lenni.és nemrég mondta,hogy vége van és már nem akar velem beszélni.Mit csináljak?szeretem őt nagyon,megörülök érte.nem szerettem még igy senkit ahogy őt.

3évig voltunk együtt.

Én 22vagyok,ő pedig 19

várom a válaszokat.köszönöm


2011. márc. 21. 18:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Késő Bánat.. amit elkövettél vállald fel. Csak egyet tehetsz: más kapcsolatban megváltozva, legközelebb nem leszel ilyen. Ha a sokadik esélyedet játszottad el, és tényleg sajnálod, akkor ne büntesd azzal hogy rátukmálod magad. Ha ő is szeret még, akkor keresni fog.
2011. márc. 21. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
kicsit pofon ütötted? milyen az a kicsit? kicsit eltörném a kezeidet s feltenném a s.eggedbe ha az apja lennék, ha annyira szeretned akkor nem ütötted volna meg, ez csak ilyen "kaparok utána, mert kirúgott", inkább hagyd, hogy találjon magának jobbat
2011. márc. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
ha van egy kis esze, soha többet nem áll szóba veled. szenvedj csak, megérdemled!
2011. márc. 22. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Vérszomjas pandamaci ***** válasza:

Amit tehetsz: elfogadod a döntését, tanulsz a hibádból, örülsz hogy nem veret szét a családjával és ha meglátod, laposkúszásban iszkolsz előle.


Ha az én lányommal csinálná ezt a pasija, láncfűrésszel egyengetném meg egy kicsit a hátát.

Örülj hogy megúsztad, más csaj nem lesz veled ennyire kedves, hanem feljelent.

2011. márc. 24. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!