Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » FONTOS! Lánykérésben segítsége...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FONTOS! Lánykérésben segítséget kérek! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel (18éves) több mint másfél éve vagyunk együtt. Szeptemberben közösen kiköltözünk Londonba. Én vagyok 21éves és szeretném majd a kezét megkérni Július 12-én mert akkor leszünk 2 évesek.Ellenkezik kézzel lábbal a dolog irányt pedig Ő is szeretné.A baj az, hogy az anyósommal, vagyis eddig csak Ő utált, de most már én is. és miatta nem szeretné, hogy itthon kérjem meg a kezét. pedig Ő is utálja az anyját, ahogy bát bánik Vele. Anyós folyamatosan csinálja köztünk a feszültséget. Mindig keríteni próbál, barátnőmnek a pasikat csak velem szakítson. Már ki is mondja neki, hogy szakítson velem, mert Ő nem szeret! De már én is utálom! Hozzájuk már be sem megyek, vagy itthon találkozunk vagy valahova elmegyünk. jah és együtt ne is aludhatunk! Mi tévő legyek? Ötletek? (hülyeségek nem érdekelnek)
2011. jan. 30. 12:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Figy, szerintem 2 hónap már nem oszt, nem szoroz. Várj addig, amég kiköltöztök. Ott sokkal nagyobb nyugalmatok lesz az ilyen komoly dolgokra, nem fog titeket senki háborgatni :)
2011. jan. 30. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Megkerheted itthon is a kezet. Londonban eleinte boven lesz eleg bajotok, nem kell a feszultseg ott is:)

A masik meg ha ne adj Isten nemet mond, akkor is van lehetoseged reagalni.


Menjetek el evfordulozni vhova akar tobb napra es valami romantikus helyen kerd meg a kezet. Mittomen Lilafureden a csonakazo to kozepen...

2011. jan. 30. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
először is hogy tényleg segítő választ adjak, ahoz pár infót még mondj már: és mi van az apósjelölttel? vagy előre is bocs, hogyha az anyósjelölt egyedüül nevelte a barátnődet. ja meg csak úgy mellékesen: te eredetileg magyar vagy?
2011. máj. 31. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!