Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem hoz annyi áldozatot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem hoz annyi áldozatot miattam, hogy a későbbi busszal megy haza?

Figyelt kérdés

Egy suliba járunk a barátommal. Ma picit hamarabb elengedtek mindkettőnket és gondoltam maradhatnánk a városban,beülhetnénk valahova,úgyis sulin kívül keveset vagyunk együtt nagyon. Azt mondta,hogy ne,mert már csak negyed óra van és 2kor indul a sulibusza(sulibusszal szokott járni,ami mindig pontos időbe indul és gondolom könnyebb ezzel hazamenni,mert havonta fizeti)

Mondtam,hogy nekem is indul,de azért maradhatnánk és más busszal hazamennénk,de semmiképp sem akart, azt mondta,hogy ő a sulibusszal fog menni,nem keres más buszt. Mondtam,hogy oké s otthagytam, eljöttem én is haza. Nem értem, lusta vagy sajnálja a pénzt a másik buszra?Vagy olyan nagy dolog maradni a barátnőért?

18L


2014. márc. 13. 13:35
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Azért egy ropi ára nem elég egy buszjegyre. ;)
2014. márc. 13. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Tudom...de mindig van nála,ma is láttam. :/
2014. márc. 13. 17:46
 13/13 anonim ***** válasza:
Ilyenek az igazi alfahímek, mindig tudjk hogyan okozzanak érzelmi fájdalmat egy lánynak. ;)
2014. márc. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!