Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 17 éves vagyok. Az elszökésnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17 éves vagyok. Az elszökésnek számít ha szólók hogy nem megyek haza. és anyámék rám hívják a rendőröket?!

Figyelt kérdés
volt már ilyen..hogy elmentem szóltam is,,és rám hívták a rendőrök azok meg kiröhögtek hogy ilyenért hívták
2014. jan. 28. 09:34
 1/7 anonim ***** válasza:
91%

Hát basszus eltévesztetted a kategóriát.

Hivatásos prosti vagy vagy csak annak készülsz?

2014. jan. 28. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Valami okot csak adtál rá hogy már nem egyszer rád hívták a rendőrséget. A szüleid idegeivel azért inkább ne játssz. Ők kikészülnek, te pedig bajba kerülsz. 17 éves vagy, minden felelősség még őket terheli ha veled valami történik.
2014. jan. 28. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
46%

Igen..elvileg kihívhatják..

18 éves korodig az ő elelősségük hol vagy, mit csinálsz...haza is vitethetnek...


(Ki röhögött ki kit?)

2014. jan. 28. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
megkérdezték hány éves vagyok..akkor voltam 16 ..azt is megkérdezték hogy tudták e hogy hol vagyok..mondtam igen..csak anyám meg a férje úgy gondolták hogy engem ameddig ott lakom sehova nem fognak el engedni és mivel elmúltam 14 éves nem tarthatnak itthon ..persze okéé felelőséget rájuk rakják csak itt vagyok 17 éves és nagyon szigorúak és hozzá teszem laktam már fiúval szó nélkül elköltöztem akkor nem csináltak ekkora balhét mint most.
2014. jan. 28. 09:55
 5/7 anonim ***** válasza:
51%
18 éves korodig ők a felelősek érted. (kivéve, mikor suliban vagy, ott az iskola, illetve a tanár). Szóval ha mondjuk az utcán rád dől egy villanyoszlop, vagy leesel egy háztetőről, meg ilyesmi, akkor a rendőrük a szüleidet veszik elő, akár le is csukhatják őket.
2014. jan. 28. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
67%
18 éves korodig kerestethetnek!Igen a rendőrnek meg kötelessége haza vinnie,ha bejelentést tesznek,hogy eltüntél!Te szavad nem sokat ér,a szüleidével szemben!Itt ugyan is nem kell megvárni a protokol szerinti időt,hanem mint gyereket azonnal elkezdenek keresni!
2014. jan. 28. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Te is fiatalkorúan költözz össze egy pasival, idióta..Nem is csodálom, hogy a szüleid így bánnak veled.


Igen, mondhatni azt is, hogy szökésnek minősül, még akkor is, ha engedéllyel eltávozol otthonról, és időben nem térsz vissza.

2014. febr. 17. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!