Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért a 30-as pasikat vonzom be?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért a 30-as pasikat vonzom be?

Figyelt kérdés
igazából csak érdekel a véleményetek. 22 lassan 23 vagyok. Alacsony vékony de formás testalkatom van.A visszajelzések alapján szép is. Volt úgy, hogy a pasi dobott, de mindig megbánta később. Engem úgy neveltek, hogy tudjak főzni, mosni takarítani. Megbízható is vagyok. Nem vagyok féltékeny sem, őszinte, kompromisszumra képes ember vagyok. Ez miatt van, hogy 30-35 évesek szeretnének kapcsolatot? úgy látom hogy a saját korosztályom mást keres. Ti mit gondoltok? De van hogy, azok próbálkoznak taszítanak, és még véletlen sem okosak, nem lehet Velük sem megjelenni, alkalmatlanok párkapcsolatra. Ők viszont nem értik meg, hogy nem az nemet jelent. Nálatok is vannak ilyenek? L
2014. márc. 13. 11:13
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
50 felett minden nap ajándék, vagy nem? :P A 30-36 közötti pasik néznek ki a legjobban szerintem. Meg akkor máshogyan is golndolkodnak. A volt barátom is 30+ volt és szerettem azt ahogyan magyarázta a dolgokat. Nyitottan, mindig megmondta a dolgokat, nem kertelt. Én sose vágytam arra hogy ú hétvégén elköltsem a buliba az összes megkeresett forintkáimat. néha néha elmentem és Ennyi. De akkor is minimális alkoholfogyasztással. Nem értem miért jó hulla részegnek lenni.
2014. márc. 13. 17:00
 22/26 anonim válasza:
biztos ,aki eléri az 50et az már boldog ember:) még épp hogy benne vagyok az általad favorizált korosztályban. IIIGGEEEN MI nézünk ki a legjobban! ehehehe,most kimegyek a hősök terére és ott is elüvöltöm ezt.úgyhogy aki erre kíváncsi legyen ott egy félóra múlva. na,szóval én is örülök,hogy nem akarnak még csokolommal köszönni nekem.Igyekszem formában maradni,hogy esetleg majd 36-on túl is ember formám legyen :)
2014. márc. 13. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:
látom azért te se vagy depressziós a szarkalábak miatt :D Nagyon helyes fő az egészség! Ha tényleg megcsinálod, küldj róla videót :D Azért van benned kis egoistaság is nem?
2014. márc. 13. 17:31
 24/26 anonim válasza:

héjhéj,nincs semmi féle szarkalábam,meg más madárlábam sem! :))) szóval nem voltál kíváncsi a produkciómra?! nem néztél meg? pedig meghívtalak volna egy kávéra,na nem baj,legközelebb,ha arra járok megint akkor majd szólok ,oké? hátha majd összejön.

( a lábaim pedig rendben vannak, nem szarkák) ;)

2014. márc. 13. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:
hát sajnos csóróéknál nem telik repülőgépre hogy 5 perc alatt Bp-n legyünk előadást nézni! Áhhá áhhá a genetika :D
2014. márc. 13. 18:39
 26/26 anonim válasza:
na ,kár,hol laksz?
2014. márc. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!