Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért a 30-as pasikat vonzom be?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért a 30-as pasikat vonzom be?

Figyelt kérdés
igazából csak érdekel a véleményetek. 22 lassan 23 vagyok. Alacsony vékony de formás testalkatom van.A visszajelzések alapján szép is. Volt úgy, hogy a pasi dobott, de mindig megbánta később. Engem úgy neveltek, hogy tudjak főzni, mosni takarítani. Megbízható is vagyok. Nem vagyok féltékeny sem, őszinte, kompromisszumra képes ember vagyok. Ez miatt van, hogy 30-35 évesek szeretnének kapcsolatot? úgy látom hogy a saját korosztályom mást keres. Ti mit gondoltok? De van hogy, azok próbálkoznak taszítanak, és még véletlen sem okosak, nem lehet Velük sem megjelenni, alkalmatlanok párkapcsolatra. Ők viszont nem értik meg, hogy nem az nemet jelent. Nálatok is vannak ilyenek? L
2014. márc. 13. 11:13
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
65%
Sajnos a mi korosztályunk még eléggé fiatalos gondolkodású,30 alatt nagyjából még mindenkinek az lebeg a szeme előtt,hogy "Éljem ki magam mielőtt lekötném" :) Az ilyen típusú nők mint te,nem a buliban szednek fel maguk mellé valakit,hanem normális ember módjára ismerkednek a hétköznapokban! Akik felnőtt férfiak (persze közöttük is van jópár) ők nem egy diszkó alatt szednek fel csajokat,hanem a hétköznap sűrűjében meló közben,vagy esetleg egy buszmegállóban ismerkednek! Ahogy az idejük engedi! Én személy szerint 26 éves létemre jobban örülnék egy magadfajtának,mint annak hogy azt lessen mikor mit vegyek neki a plázába ;)
2014. márc. 13. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
Nem, én nem vonzok be senkit.
2014. márc. 13. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
nem vagyok bulizós se. Nem szeretem ha azért jönnek oda hozzám hogy megdu*janak. a baráti kertipartikat viszont szeretem. Nem vagyok konzervatív, néha túl nyerssen es őszintén mondom meg a véleményem. Amit nem mindig tolerálnak. 2. Hidd el, mikor egy igénytelen, buta emeber talál meg, az nem kellemes.
2014. márc. 13. 11:29
 4/26 anonim ***** válasza:
Az összeülős,grillezős,marhulós partyk jók is :D Amikor a haverok átjönnek,és csak szórakozunk :D
2014. márc. 13. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
Amúgy visszatérve a témára! Szerintem a mi korunkbeliek is vannak jócskán olyan gondolkodással,ami neked is megfelelő lenne! Csupán te nem ismersz belőlük túl sokat,vagy egyet sem! Nyisd ki a szemed mégjobban,és talán észreveszed őket..:)
2014. márc. 13. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
mivel nappali tagozaton tanulok, 24 velem egykoruval, hát mitne mondjak. Borzalom. mikor a 21 eves 15 évest szed fel, vagy páwa a gyerek, vagy amikor a csaj, arról beszél, hogy a pasija mennyi pénzt ad, eszem megáll. Főleg az állandó hisztijűktól, meg visnyogástól. Sok embert ismerek 22-30 között volt akivel jártam, de olyan állszent módon átbas*zott. annyira őszintén előadta magát, hogy másik 30 ember is elhitte.
2014. márc. 13. 11:46
 7/26 anonim ***** válasza:
Tudod az emberek nagyja lekörözi sokkal a Hoolywood-i színészeket körökkel :) Úgy előadják magukat,még azt is elhiszed,hogy Jumajiból jött :D De ez ellen van az,hogy megkell tanulni átlátni a szitán,és felismerni ha valaki hazudik! :) Ha elsőre nem is,de kételkedni mindig lehet! tudom a kapcsolatok mindig a bizalomra épülnek,de egy idősebb férfi aki már azért valamit el is ért az életben,neked is biztonságosabbnak tűnik,mint egy úgymondd tini,aki még otthon szüleivel és,és még hírből sem ismeri mi is az a munka :)
2014. márc. 13. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
én szeretem megismerni a másikat jó alaposan. nem ugrok bele semmibe. De ez kijátszotta. nem szeretem ha hülyének néznek, bár senki. De amikor hülyén is csinálja, tök átlátszóan azt jól kinevetem elzavarom és fel van háborodva. Hogy mit képzelek magamról, meg terjeszti, hogy nagy drogos vagyok meg ribi. De nem fogja fel, hogy nem érdekel mit mondd.
2014. márc. 13. 12:04
 9/26 anonim ***** válasza:
Egy valamire figyelj oda,ha egy férfi büszkeségét megsérted! Akkor minden leszel,csak jó nem! ;D Szóval összeségében,még mindig a kérdésre válaszolva,azért vonzod inkább őket be,mivel az idősebbek általában már olyanok,hogy állandó partnert keresnek,nem 1 éjszakásokat,és gondolom a leirtakból te sem! Így ebből az jön,hogy azokkal érzed jól magad :)
2014. márc. 13. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Az egyik ok (a rengeteg közül) amiért nem kezdeményezek pont az, hogy a harmincas férfiak elkapkodják az összes korombeli nőt. Tinikkel meg nem járnék.
2014. márc. 13. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!