Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért a 30-as pasikat vonzom be?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért a 30-as pasikat vonzom be?

Figyelt kérdés
igazából csak érdekel a véleményetek. 22 lassan 23 vagyok. Alacsony vékony de formás testalkatom van.A visszajelzések alapján szép is. Volt úgy, hogy a pasi dobott, de mindig megbánta később. Engem úgy neveltek, hogy tudjak főzni, mosni takarítani. Megbízható is vagyok. Nem vagyok féltékeny sem, őszinte, kompromisszumra képes ember vagyok. Ez miatt van, hogy 30-35 évesek szeretnének kapcsolatot? úgy látom hogy a saját korosztályom mást keres. Ti mit gondoltok? De van hogy, azok próbálkoznak taszítanak, és még véletlen sem okosak, nem lehet Velük sem megjelenni, alkalmatlanok párkapcsolatra. Ők viszont nem értik meg, hogy nem az nemet jelent. Nálatok is vannak ilyenek? L
2014. márc. 13. 11:13
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:

Miért a huszonéves pasikat vonzom be?

cseréljünk már.

2014. márc. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
nekem nincs bajom vele :) csak kiváncsi vagyok az okokra. én simán járnék velem egyidőssel ha komoly a gondolkodásmódja.
2014. márc. 13. 12:46
 13/26 anonim ***** válasza:
Tényleg csak az a lényeg, hogy komoly legyen a gondolkodásmódom?
2014. márc. 13. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
ja de én harmincas vagyok, mégis a huszonévesek jönnek.
2014. márc. 13. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:
hát meg ne legyen féltékeny hisztis bunkó, okos legyen, adjon teret, ne tulajdonként kezeljen. meg lehessen vele jelenni, igényes legyen, azért ne legyen 150kg de anorex se. ne legyen nyálas, határozott, magabiztos, kompromisszumra képes, őszinte viszont igen. A humor is fontos. Legyen türelmes. Ne legyen lusta, más hirtelen nem jut eszembe az elvárásaimból.
2014. márc. 13. 13:06
 16/26 anonim válasza:
juj ,ez az utolsó hozzászólás mind rám illik,lehet engem keresel??? honnan tudtad hogy létezem? :)))
2014. márc. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:
Haha :D azt a szerény mindenedet :D
2014. márc. 13. 14:21
 18/26 anonim válasza:
Igen,nagyon szerény vagyok :),kár hogy én is 30-on túl vagyok, pedig a kérdésedben mik vannak leírva?!fözöl ,mosol,stb.,nem értem a mai gyerekeket,igaz nagyrészét elvítte a divat, de egy ilyen lány mint amit leírtál igazi kincs.(bóknak veheted) :) ne köszönd meg,nincs mit,ilyen kedves vagyok :)))))
2014. márc. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
nekem nincs bajom a 30+ al. én csak egy kérdést tettem fel :) mert érdekelt a dolog.
2014. márc. 13. 16:19
 20/26 anonim válasza:
aha,nem értem én ezt ,öreg vagyok ehhez :))) akkor ez csak egy olyan ártatlan kérdés ami semmit nem akar?! én is mondom 30-on túl vagyok de amit a mai 18,20as bulizos emberkék csinálnak arra azt mondom túlzás.én is sok mindenben részt vettem de kell tudni egy határt .lehet te a normálisabb vagy és nem zülessz annyira önpusztitóan.még szerencsére vannak kivételek,persze nem vagyunk egyformák és nem is kell azok legyünk ,így van ez jól.
2014. márc. 13. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!