Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem vonzom a (számomra)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem vonzom a (számomra) normális pasikat?

Figyelt kérdés

Csak a beképzelt, nyikhaj páva srácok találnak meg, akiknek semmi esélyük nálam. Egyrészt utálom ha egy pasi többet "soppingol" mint egy lány, másrészt eddig akikkel találkoztam nem is jófej..

De az olyan fiúk akik tetszenek, rám se néznek. Pedig volt olyan hogy kapásból 4 srác csapta a szelet, de egyikükkel se tudtam elképzelni magam, egyszerűen nem passzoltak hozzám, tök mások voltak. Ezekközött volt olyan is, aki tőlem egy fejjel (!!) alacsonyabb volt, nem is nézett ki jól, és mégis megpróbálta.. Akkor azoknak a fiúknak akik (szerintem) jól néznek ki miért nem próbálkoznak?

Arra is gondoltam lehet az a baj hogy nagyon magas vagyok (172 cm), és hogy talán félnek, ugyanis nagyon sok ember mondja hogy szép vagyok.

Mit tegyek? Min változtassak? Már 3. éve nincs lehetséges kiszemelt... :\


2013. júl. 12. 16:53
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
Csak úgy érdekességképp, hol laksz és mennyi idős vagy?
2013. júl. 12. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
Talán mert beképzelt vagy, és felületes ahogy levettem.
2013. júl. 12. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
Lehet mégsem nézel ki olyan jól csak udvariasságból mondják. Küldesz egy képet priviben?
2013. júl. 12. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:

"Már 3. éve nincs lehetséges kiszemelt..."


Sokat ülsz otthon.

2013. júl. 12. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:

Felületes?? Nem hinném.. Vagyis ha így jött le, nem így akartam. Pont hogy nem, hiszen ha az lennék az első páwa srácnak "megadnám" magam, mert ők pont a külsőségekre adnak.. De engem ez nem érdekel, belül szinte az összes üres. Nem minden a külső.. Ha nem így gondolnám, már lehetett volna 4 szolizott, tökéletes külsejű pasim is.. És félreértés ne essék, mindegyiket úgy utasítottam el hogy sokat beszélgettem előtte velük, tehát adtam lehetőséget nekik.. De aki nem tudja egy sms-ben leírni értelmesen a világ legyegyszerűbb mondatát, az hagyjon mááár...

És nem én állítom hogy szép vagyok, a sok vélemény hatására kezdtem elhinni.. Hidd el hogy nálam önbizalomhiányosabb lány aligha van :D

2013. júl. 12. 17:06
 6/34 anonim ***** válasza:
Azért megnézném azt a képet, lehet az öltözködésed kirívó/lotyós.
2013. júl. 12. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
172cm? Az nem is magas! Hát igen, nagyon sok, egyre több a páva ahogy mondani szokás. Lehet egyszerűen rossz helyen laksz. Lehet, hogy a kinézeted alapján a "normálisak" téged olyannak látnak akinek egy páva kell, mert divatirányultabb vagy, mint ők és félnek. Inkább ettől félnek mintsem attól, hogy szép vagy. Az sosem baj, de az olyan aki mindenkinek olvadozik, hagyja hogy csapják a szelet az már taszító, mert ki viselné el, hogy a barátnőjének csapják a szelet? Aki a Te figyelmedet nem kelti fel azt zargasd el magadtól, és csak annak hagyd az udvarlást aki neki szimpatikus, ezzel is bátoríthatod az eseted. Na meg a másik. Nem mindegy hol keresel. Buliba, party helyszíneken csak ezeket az öntelt pávákat találod, akivel harcolni kell a tükörért. Inkább más irányzatokban keresgélj, ismerőseid, barátaid, és azok ismerősei által, mert feltételezem, ha Te ilyen vagy, akkor a barátaid is, és ha a barátaid is, akkor az ők barátai is. Bocs a regényért, de én hasonló cipőben jártam, csak p*csák voltak körülöttem és bevált a módszer.
2013. júl. 12. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:

Nem, hidd el nem az :)

Póló+farmer+tornacsukás csaj vagyok. Szeretem az egyszerű dolgokat, és nem is kell nagyon törnöm magam mert még így is megnéznek, de akkor meg nem értem miért nincs "jelentkező".. Nem hordok strasszos dolgokat (szerintem közönséges hatást kelt), még csak cicanacit se veszek fel utcára, nem hogy mondjuk miniszoknyát vagy kivágott felsőt..


És köszi az üzeneteket, de itt nem akarok ismerkedni! :)

2013. júl. 12. 17:13
 9/34 anonim ***** válasza:
* aki neked szimpatikus
2013. júl. 12. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
Hát nálam már a tornacsuka igen necces. Lévén, hogy én férfi létemre sem venném fel, akkor egy nő még úgyse hordja.
2013. júl. 12. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!