Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem vonzom a (számomra)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem vonzom a (számomra) normális pasikat?

Figyelt kérdés

Csak a beképzelt, nyikhaj páva srácok találnak meg, akiknek semmi esélyük nálam. Egyrészt utálom ha egy pasi többet "soppingol" mint egy lány, másrészt eddig akikkel találkoztam nem is jófej..

De az olyan fiúk akik tetszenek, rám se néznek. Pedig volt olyan hogy kapásból 4 srác csapta a szelet, de egyikükkel se tudtam elképzelni magam, egyszerűen nem passzoltak hozzám, tök mások voltak. Ezekközött volt olyan is, aki tőlem egy fejjel (!!) alacsonyabb volt, nem is nézett ki jól, és mégis megpróbálta.. Akkor azoknak a fiúknak akik (szerintem) jól néznek ki miért nem próbálkoznak?

Arra is gondoltam lehet az a baj hogy nagyon magas vagyok (172 cm), és hogy talán félnek, ugyanis nagyon sok ember mondja hogy szép vagyok.

Mit tegyek? Min változtassak? Már 3. éve nincs lehetséges kiszemelt... :\


2013. júl. 12. 16:53
1 2 3 4
 31/34 A kérdező kommentje:
Feltűnt.. De akkor min változtassak? Vagy mit kellenne tennem ahhoz, hogy ne így legyen?
2013. júl. 13. 11:07
 32/34 anonim ***** válasza:
Honnan tudjuk, amikor azt sem tudjuk hogy nézel ki?
2013. júl. 13. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:

személyes megfigyelésem az (nő vagyok), hogy a kevésbé vonzó férfiak azért próbálkoznak, mert ők próba-szerencse alapon szinte mindenkinél bepróbálkoznak, hátha egyszer bejön. akik kikezdtek veled, valószínűleg még számtalan ilyen különleges lánnyal kikezdtek.

a vonzó férfiak viszont jobban megválogathatják, hogy kihez menjenek oda, és ráadásul csak a biztosra mennek.

tehát 1. ha bejössz nekik, és 2. ha te előre elég sok jelet adsz, és szinte egyáltalán nem kell az elutasítást megkockáztatniuk.

2013. júl. 13. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a tippet!! :)
2013. júl. 13. 16:20
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!