Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem vonzom a (számomra)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem vonzom a (számomra) normális pasikat?

Figyelt kérdés

Csak a beképzelt, nyikhaj páva srácok találnak meg, akiknek semmi esélyük nálam. Egyrészt utálom ha egy pasi többet "soppingol" mint egy lány, másrészt eddig akikkel találkoztam nem is jófej..

De az olyan fiúk akik tetszenek, rám se néznek. Pedig volt olyan hogy kapásból 4 srác csapta a szelet, de egyikükkel se tudtam elképzelni magam, egyszerűen nem passzoltak hozzám, tök mások voltak. Ezekközött volt olyan is, aki tőlem egy fejjel (!!) alacsonyabb volt, nem is nézett ki jól, és mégis megpróbálta.. Akkor azoknak a fiúknak akik (szerintem) jól néznek ki miért nem próbálkoznak?

Arra is gondoltam lehet az a baj hogy nagyon magas vagyok (172 cm), és hogy talán félnek, ugyanis nagyon sok ember mondja hogy szép vagyok.

Mit tegyek? Min változtassak? Már 3. éve nincs lehetséges kiszemelt... :\


2013. júl. 12. 16:53
1 2 3 4
 11/34 A kérdező kommentje:
Hát suliba azt hordom :) Imádom a converseket. Kényelmes és bármihez fel tudom venni.. De van magasított és magassarkú cipőm is, de azokkal simán 180 cm vagyok... És ezt leszámítva persze vannak saruim, topánkák meg ilyesmi.. Csak hogy legyen valami elképzelésetek, hogy egyáltalán nem vagyok kirívó, ezért írtam a tornacsukát. Mert nagyjából ez jellemez engem, de nem csak azt hordok :)
2013. júl. 12. 17:20
 12/34 anonim ***** válasza:

jajj szegény 16 éves kislány :D miért van az hogy a lányok is ugyanilyenek?

egy mondatot se tudnak leírni seg*ghülyék?nincs véleményük semmiről? :D neked van?:) vagy te is tucat lány vagy,mert akkor hozzád illenek xD

2013. júl. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy egy kicsit magas igényeket támasztasz a férfiak elé? Esetleg FZ (friend zone)-ba teszed azokat, akikkel normális kapcsolatod is lehetne?
2013. júl. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 A kérdező kommentje:

"jajj szegény 16 éves kislány :D miért van az hogy a lányok is ugyanilyenek?

egy mondatot se tudnak leírni seg*ghülyék?nincs véleményük semmiről? :D neked van?:) vagy te is tucat lány vagy,mert akkor hozzád illenek xD"


1, Nem tudom honnan veszed hogy 16 vagyok, tévedsz ;)

2, Sötét vagy. Mi az hogy "illenek hozzám"? Nem vagyok meleg, bár nem tudom ki hogyan értelmezi a kérdést.. Na mindegy.

3, Nem vagyok tucat lány, és elnézést ha szíveden viseled a véleményemet, de mindent (sajnos) saját tapasztalat alapján írtam le ide.

4, Lehet hogy akkor nem kellene olyan lányoknál próbálkoznod, akiket butának tartasz.. Látod, akkor ezekszerint te is rossz helyen keresgélsz...

2013. júl. 12. 18:01
 15/34 anonim ***** válasza:
64%

1. annyinak tippeltelek elnézést ha kevesebb vagy :D:)


2. te vagy sötét nem érted a választ ,úgy értettem akkor hozzád illenek ezek a páva bu*zeránsok..:D olvass figyelmesebben.


3.senki nem tartja magát annak :D

nem viselem én szívemen, azt írsz amit akarsz.


4.annyira nekem sem megy jól, hogy a maradék 10%ot kutassam.:D

2013. júl. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 A kérdező kommentje:

Humoros vagy, mondták már? :)

Amúgy neked kéne mégegyszer átfutni, mivel előtte végig a lányokról írtál, hogy nem tudnak értelmesen írni stb, a végére egy szóval se utaltál arra, hogy egy OLYAN srác "illene hozzám".

Lehet hogy senki nem tartja magát annak, de én tudom hogy nem vagyok tucatlány. Legalábbis amíg nem mondja valaki ezt a szemembe, vagy nem hallom ezt vissza, addig hagy maradjak ezen a véleményen, ha lehet. ;)

És ha nem akarod a "maradék 10%-ot" keresni, miért szidod azt a 90%-ot? Sokeszű.

2013. júl. 12. 18:31
 17/34 anonim ***** válasza:

igen mondták :)


igaz nem írtam de összerakható fejben egy kis logikával de túl sokat vártam valóban.:D

kevés az őszinte ember és sok a gyáva :)de ettől függetlenül persze maradj azon a véleményem elvégre nem ismerlek...ebben most igazat adok!

Csak sok a "különleges" lány aztán valahogy még sincsenek :D:)


Attól még szidhatom :) és szidom is.Ahogy te is teszed sokeszű:)

2013. júl. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:

Mert az gyakoribb hogy nem megfelelőket vonzasz be. Ez törvényszerű már.


Ha van kedved egy sütire Miskolcon, akkor szólj :D

2013. júl. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 A kérdező kommentje:

Jézusom, annyira hülye vagy hogy az már fááj :D

Egyedül fogsz meghalni 72 macskával, rosszabb esetben egy pszichopata bűnöző leszel. Attól hogy (ezekszerint, mert nagyon úgy jön le) sikertelen vagy a lányoknál, még nem itt kellene kiélni a cslódottságodat és rajtam kitölteni :)

Szánalmas sajnos amiket írsz, nem fogok leállni veled veszekedni, felesleges lenne.

2013. júl. 12. 20:37
 20/34 A kérdező kommentje:
Adam Blade: Köszi, de sajnos Miskolc elég messze van innen.. :)
2013. júl. 12. 20:45
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!