Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem vonzom a (számomra)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem vonzom a (számomra) normális pasikat?

Figyelt kérdés

Csak a beképzelt, nyikhaj páva srácok találnak meg, akiknek semmi esélyük nálam. Egyrészt utálom ha egy pasi többet "soppingol" mint egy lány, másrészt eddig akikkel találkoztam nem is jófej..

De az olyan fiúk akik tetszenek, rám se néznek. Pedig volt olyan hogy kapásból 4 srác csapta a szelet, de egyikükkel se tudtam elképzelni magam, egyszerűen nem passzoltak hozzám, tök mások voltak. Ezekközött volt olyan is, aki tőlem egy fejjel (!!) alacsonyabb volt, nem is nézett ki jól, és mégis megpróbálta.. Akkor azoknak a fiúknak akik (szerintem) jól néznek ki miért nem próbálkoznak?

Arra is gondoltam lehet az a baj hogy nagyon magas vagyok (172 cm), és hogy talán félnek, ugyanis nagyon sok ember mondja hogy szép vagyok.

Mit tegyek? Min változtassak? Már 3. éve nincs lehetséges kiszemelt... :\


2013. júl. 12. 16:53
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
tényleg MINDENKI azt hiszi magáról, hogy különleges :D
2013. júl. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:

sikeresebb vagyok a lányoknál mint te a pasiknál ;) akinek 3éve nincs senkije az meg se szólaljon :D

én nem veszekedek te vagy ideges XD én mosolygok rajtad.


arra akartam célozni h kevés a belsőre különleges lány és ha azt nézném nem a külsőt egyedül lennék mint te.Neked meg azé nem kéne válogatnod belsőre mert az neked sincs sok :D Néha be kell érni a külsővel vagy mehetsz macskázni sokeszű hehe

2013. júl. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 A kérdező kommentje:

Ha azt hiszed, ideges vagyok, akkor csalódást kell okoznom. De azért remélem fel tudod dolgozni hogy tévedtél. :)

Amúgy, inkább leszek egyedül 3 évig, mintsem egy r.banc legyek, aki bárkivel összejön.. Pont az ilyen lányokat szidtad az előbb, nem tűnik fel, hogy magad ellen beszélsz? :) Látom sokra becsülöd a nőket ;) Ásd el magad, mindenki jobban jár.

2013. júl. 12. 21:08
 24/34 anonim ***** válasza:

nem szoktam tévedni :)

egyenlőre nem feleséget keresek am sincs sok közöd hozzá.

becsülöm akit lehet akit nem az meg lenézem, ezvan.


Majd egyszer meséled el mitől vagy te különleges,mert csak beképzelt vagy az is a semmire.:/

sértegetést is te kezdted szóval átadom az ásót :D téged illet majd besegítek :D haha

2013. júl. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 A kérdező kommentje:
Jólvan, megint okos voltál. Na szia!
2013. júl. 12. 21:35
 26/34 anonim ***** válasza:

gyümisör


""Az a vicces, hogy amíg te egy kis kö.csög vagy, és nagyra tartod amagad, hogy feltudsz szedni a szórakozhóhelyen egy mindenre kapható ri.bancot, addig nekem van tartásom és pasim is lesz. Egy nomális, nem egy olyan féreg mint amilyen te vagy :)

Az a te bajod, édes, hogy pont az olyan lányok néznek le, mint amilyen én is vagyok. Összetennéd a két kezed ha megkaphatnál egy olyan lányt, mint amilyen én is vagyok. De sajnos, ez csak álom marad. :) Addigis, minden jót! :*""


micsoda kedves üzenet :D kár volt úgyse írok vissza.


vállald magad :) privátba osztod azt a kevés észt itt meg játszod az úri nőt a többieknek :) sírok :D


betámadsz privátba grat :) szánalom...


részemről ennyi :)

szia neked is :)


U.I.: biztos te kellenél.. ezer van belőled

2013. júl. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
oké kár, további jó mulatást :D
2013. júl. 13. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 A kérdező kommentje:

Amit akartam úgyis elértem, végre elhúztál innen.

Szerinted nem számítottam rá hogy kirakod? :) Semmit nem szégyellek, pontosan így gondolom. További szép napot! ;)

2013. júl. 13. 10:31
 29/34 A kérdező kommentje:

Adam: Ha Miskolcon járok, mindenképp élni fogok a lehetőséggel! ;):D

Utolsó: Köszönöm szépen!! :)

2013. júl. 13. 10:41
 30/34 anonim ***** válasza:

Miért nem vonzom a (számomra) normális pasikat?


Azért nem vonzod, mert nem vagy elég vonzó , a számodra normális pasiknak.

2013. júl. 13. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!