Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azt mire értik az emberek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mire értik az emberek, hogy a nők hisztisek? Milyen okból hisztiznek?

Figyelt kérdés

Persze aki szerint a nők nem hisztisek,az ne válaszoljon.

Meg pl hogy a nők nem racionálisak,már ilyet is hallottam,ez konkrétan miben nyilvánul meg általában?


2009. dec. 14. 11:03
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Tartottam tőle, hogy ez lesz a válasz... :D De tény, mást nem is igen tehetek. Szeretetmegnyilvánulás is csak a beborultság egy bizonyos szintjéig működik, afölött már az is csak tovább idegesíti. Úgyhogy akkor úgy tűnik, ilyenkor tényleg a kivárás az egyetlen lehetőség. Kár. :/


Körmegtörésben van gyakorlatom, ezzel semmi gond, csak lásd feljebb, még ez sem alkalmazható minden esetben. No de mindegy... legalább ez is tovább edzi a türelmemet. :)


Abaris

2009. dec. 19. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Erre már csak azt tudom mondani: kitartás :D

H.

2009. dec. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Kösz, abban nincs hiány. :D
2009. dec. 19. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!