Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azt mire értik az emberek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mire értik az emberek, hogy a nők hisztisek? Milyen okból hisztiznek?

Figyelt kérdés

Persze aki szerint a nők nem hisztisek,az ne válaszoljon.

Meg pl hogy a nők nem racionálisak,már ilyet is hallottam,ez konkrétan miben nyilvánul meg általában?


2009. dec. 14. 11:03
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
0%
Jogos elvárás pl.: nyög dugás közben, leszop ha már egy hónapja sülve főve együtt vagyunk.
2009. dec. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
"Jogos elvárás pl.: nyög dugás közben" mondjuk vkinek ez lenne velem szemben a jogos elvárása,ráadásul így kifejezve,hát akkor én biztos nem hisztiznék,hanem otthagynám a p*csába :D Még ilyen bunkó embert :S pofám leszakadna a helyedbe :S
2009. dec. 17. 15:42
 13/23 anonim ***** válasza:

Abaris: "full beborul az illető leány, és bármit is mondasz, semmi se jó, ha nem mondasz semmit, az se jó, bármit csinálsz, az se jó, ha nem csinálsz semmit, az se jó" ...erre csak azt tudom mondani, valahogy csak eljutottatok idáig... Sajnos az is benne van a pakliban, hogy a nőket arra "tanítja meg" a társadalom, hogy ne legyenek asszertívak, ne fejezzék ki közvetlenül az igényeiket, érzéseiket, gondolataikat, hanem célozgassanak és szerintem a "hiszti" is a célozgatás egy formája, bár hangsúlyozom, férfiak is ugyanolyan arányban művelik. Ha a pasi nem fogja a jeleket, márpedig sokszor nem szokta fogni, kész a baj, és ez nem jó senkinek. Ha tényleg annyira el van mérgesedve a szitu és mindkettőtöket már csak a sértettség mozgat, mindenki menjen haza és aludjatok rá egyet. Több pasimmal volt gond ez a "de muszáj ezt most megbeszélni"-hozzáállás, az ilyenből vannak a csúnya veszekedések, mert már mindkét fél jól fel van b.szva és nem lát tisztán.


54 százalékoskám, már ismerlek a f.sza stílusodból. Arra még nem gondoltál, hogy ha a barátnőd nem nyög dugás közben, akkor valamit te csinálsz szarul? Ez nem úgy működik, hogy "nyögjé' má'" bazzeg" hanem mondjuk tenni kéne azért, hogy olyan jól érezze magát, hogy nyögni támadjon kedve. A szopásnak se úgy kéne működnie, mint "elvárás" amit a csaj teljesít, hanem mondjuk kiváltod belőle, hogy örömet akarjon neked okozni. De mindegy, nem hiszem, hogy érted...

Hypathia

2009. dec. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
0%
Mióta nem jogos elvárás, hogy nyögjön egy csaj?
2009. dec. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Bocs, mindenki másnak sikerült, csak ennek a bizonyos csajnak nem.
2009. dec. 17. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Egyébként elvből nem nyögött. Megmondta nekem. Tettem azért, hogy jól érezze magát, ne aggódj! Felszítottam benne a gyönyör lángjait! De nyögni azt derogált. Hát ezzel nem tudok mit kezdeni. De persze én vagyok a gyökér!
2009. dec. 17. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
Elvárás,hogy nyögjön egy csaj?:D Hát ez elég fura,a szex ELVÁRÁS?? Nehogymár te mondd meg neki,hogy élvezzen :S Egyáltalán minek vannak elvárásaid,ha szereted?Ha szereted,akkor úgy jó,ahogy van.Nem elvárni kell valakitől dolgokat,hanem akkor keress olyat,aki neked megfelelő,vagy akit szeretsz legalább.Őszintén sajnálom azt a lányt,aki veled van :S
2009. dec. 17. 16:58
 18/23 anonim ***** válasza:

10.11-esnek Nem azt írtam, hogy a nők reálisabban látják a világot, hanem azt, hogy a nőknek "érzelmileg felfokozva" reális a világ...kb. egyről beszéltünk :) (csak helyesbítésnek)


"a nőket arra "tanítja meg" a társadalom, hogy ne legyenek asszertívak, ne fejezzék ki közvetlenül az igényeiket, érzéseiket, gondolataikat, hanem célozgassanak"...ebben nagyon egyet értek és utálom, hogy attól "fura/kevésbé érdekes" leszek, hogyha őszintén beszélek/cselekszem. Hozzá teszem gyűlölöm azt az énemet, amikor hisztizek, mert érzem, hogy csak hülyét csinálok magamból, ha nem érthetően beszélek, de annyira dühös vagyok a világra, hogy már szinte minden mindegy.

2009. dec. 17. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Hypathia:


"erre csak azt tudom mondani, valahogy csak eljutottatok idáig... "


Ööö... nem. Amióta ismerem, ilyen. A legelejétől fogva. Nála ez úgy néz ki, ha bármi egy picit is jobban felhúzza, onnan már csak egy-két lépésre van a fent leírt állapot. Ehhez nem szükséges az, hogy konkrétan rám legyen kiakadva - bármi más is megteszi. Ha valamit nem talál, ha egy hivatalnok idegesíti fel, ha bárki más hülye vele... és máris robban.


"Sajnos az is benne van a pakliban, hogy a nőket arra "tanítja meg" a társadalom, hogy ne legyenek asszertívak, ne fejezzék ki közvetlenül az igényeiket, érzéseiket, gondolataikat, hanem célozgassanak"


Általánosságban ez sajnos igaz is, nála szerencsére nem. Kimond mindent, nem kell félteni. Olyannyira, hogy sokan ezt fel is róják neki, hogy úgymond "túl őszinte" - pedig egyszerűen csak felvállalja és ki meri mondani a véleményét.


"Ha tényleg annyira el van mérgesedve a szitu és mindkettőtöket már csak a sértettség mozgat, mindenki menjen haza és aludjatok rá egyet."


Látom, félreérthetően fogalmaztam, bocsánat, máris pontosítok: KÖZTÜNK szerencsére semmi gond nincs. Nincs elmérgesedett helyzet, meg semmi, teljesen jól megvagyunk, megértjük és szeretjük egymást, meg tudunk beszélni mindent - mindaddig, amíg ő is épp nyugodt hangulatában van.


Csak amint írtam, egyszerűen olyan, hogy - lásd feljebb - ha bármi oknál fogva a kelleténél felhúzza magát, máris ott a vihar.


Abaris

2009. dec. 17. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Aha értem... Hát nem tudom, akkor talán fogadd el ilyennek... De gondolom kb. ezt teszed. :) Engem ha zaklatott vagyok, ölelés puszi csók bármi szeretetmegnyilvánulás megnyugtat, nem tudom, más hogy van vele... De persze újabb ördögi kör - legalábbis abból tudom,ahogy én reagáltam a hisztis pasikra - k.rvára nem volt kedvem kedvesnek lenni hozzájuk, mert taszító ez a viselkedés - de a kedvesség hiánya tovább fokozta a nemkívánt megnyilvánulásokat. Valakinek meg kell törni az ördögi kört, és ha szerelem van, meg is fogja.

Hypathia

2009. dec. 19. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!