Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mindig felfúj vmi kis dolgot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindig felfúj vmi kis dolgot a bnőm és nem értem, miért ien. Képes megtalálni a tűt a szénakazalban. Miért hisztiznek a csajok?

Figyelt kérdés
2008. aug. 15. 16:27
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem azért hogy utána kiengeszteld őket vagy nagyobb figyelmet fordíts rájuk. -de férfi vagyok szal én sem tudhatom pontosan. :D
2008. aug. 15. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

valami más baja van...

valami amit nem tud, vagy nem akar szóvátenni, ami miatt folyton ideges, és az apróságok csak mindig az utolsó cseppek a pohárban.

próbáld kiszedni belőle, de ne lepődj meg, ha hónapos dologról van szó...


ha viszont nem sikerül kiszedni belőle, akkor állítsd körpályára, mert nem fog változni a dolog.


ez van.

2008. aug. 15. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
sajna sokat nyavajog és oankor nem lehet vele mit kezdeni. most a feje, most a hasa, most melege van...meg ienek. de a körpályára állitás tetszik:D köszke:P
2008. aug. 15. 17:42
 4/9 anonim ***** válasza:

Neked az a bajod, hogy néha ez az fáj neki?

Nem értem teljesen, de a lányok általában, a normálisak nem csak úgy hisztiznek..

Ha meg hiszits p*icsa akkor dobd ki.. :S

2008. aug. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
az miért lenne baj? csak az a baj, h mindig kifogást talál arra, h egy picit romantikázzunk. mindig van valami, ami fontosabb neki nálam. ha nem éhes, akko szomjas, ha nem szomjas, akko pisi, ha nem ez, akko most azt, kivánja meg és megyünk összevissza.
2008. aug. 15. 20:09
 6/9 anonim ***** válasza:
Lehet h nem kívánja vagy nem érzi magát elég éretnek!Viszont lehet h célozgatni akar vmire amit nem veszel észre!:S Gondolkodj és beszélj vele!Sok sikert!!!!Ha hisztizik akkor meg ne legyél vele ellenséges mert akkor csak rosszabb viszont ha nem szereted akkor vess véget a dolognak!!!
2008. aug. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
én szeretem, de az állandó hiszti megörjit és úgy érzem, egyre csak kihűl amit érzek iránta...
2008. aug. 15. 20:29
 8/9 anonim ***** válasza:
Beszélj vele és ne erőltesd ha nem akarja elmondani,kényesztesd kicsit!!Én ha hisztizek akkor elakarok vmit érni!Az utolsó hónapban pl azt h ne dolgozzon és legyen velem éjjel-nappal!
2008. aug. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha én így viselkednék a barátommal, akkor csak azért tenném, h ő szakítson velem. Szóval azért csinálom ezt, mert szakítani akarok vele, de nem én akarom kimondani a végső szót. Bonyolult, de én így szakítanék a barátommal. Kieröltetem a szakítást.
2008. aug. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!