Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most mit csináljak? Nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit csináljak? Nagyon hiányzik.

Figyelt kérdés
Annyira hiányzik a barátom, hétfőn találkoztunk utoljára.. Róla tudni kell, hogy elég sok futó kalandja volt már, és eddig minden csaját megcsalta. Azt mondta, hogy mostmár felnőtt (18 lett:)) és komoly kapcsolatot akar, és úgy érzi én vagyok neki az igazi. Ennek nagyon örülök, rengeteget mondja h szeretlek/hiányzol és nagyon jól esik, de sokszor megbeszéljük hogy találkozunk, de nem lesz belőle semmi mert nem jön msnre (pedig gépközelbe van) nem is hív... és olyan rosszul esik mert nagyon hiányzik már mindjárt beleőrülök :( most mit csináljak mondjam el neki? nem reagálom túl?
2009. dec. 12. 21:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Te meg 14 éves vagy?
2009. dec. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
ez miért számít? :S :D
2009. dec. 12. 21:43
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Mert akkor vigyázz, nehogy átverjen. :P Na de eltaláltam, igaz? :P
2009. dec. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
igen :D
2009. dec. 12. 21:45
 5/16 anonim ***** válasza:
Mmmmmmmm... Várjál, próbálok picit puhatolózni... Szőke vagy? Kék szemekkel?
2009. dec. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Szólj, ha eltaláltam, egyébként. ;)
2009. dec. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
ha tényleg fiatal vagy még hozzá, akkor ne tulajdoníts neki nagy jelentőséget, téged is át fog verni. Ha már nem keres, vagy nem is válaszol stb. az már régen rosz. Én csak azt javaslom, hogy halgass az eszedre, és állj tovább.
2009. dec. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Nna figyelj, kérdező. Írj egy privát mailt, és akkor segítek.
2009. dec. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
De ha a véleményem akarod tudni, szerintem nem szeret úgy igazán... "Elvan" Veled, és ennyi. Én, ha szeretek valakit, egy napot alig bírok ki Nélküle, nemhogy egy hetet lassan...
2009. dec. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
:S hát nem tudom majd beszélek vele :( amugy szőke vagyok de nem kék szemekkelxd:D
2009. dec. 12. 22:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!