Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Annyira hiányzik nekem, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annyira hiányzik nekem, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Nagyon hiányzik most:/ Nem bírom nélküle, látni akarom, de ő azt mondta most egyedül akar lenni egy kicsit mert sokat voltunk együtt. Nem olyan sokat, de nem volt kevés sem. De én is hiányzom neki, de nekem ő szerintem nekem jobban hiányzik mint én neki. Megértem ha kis levegő kell, oké, de szeretem őt és vele akarok lenni. Suli előtt még akarnám látni őt, ő se lenne ennek ellenére, csak nem tudni, hogy ott náluk engednék e még. Nagyon akarom, de megértem ha nem lehet. Azt mondták, hogy most pihenjünk, ezt még meggondolhatják ott náluk? Utolsó pár nap lenne suli előtt, nem zavarnék semmiben sem. Megcsinálnék mindent amit kérnek, kedves is vagyok.

Nagyon szeretem őt és szerintem nem mászok rá túlságosan, hanem csak ennyire imádom őt. Ahogyan ő is engem. Szóval mit csináljak? Annyira hiányzik nekem ...örülök persze, hogy ott lehetettem sokat, de még jobban örülnék ha most lehetne még...

20/L


2011. aug. 22. 16:04
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Szerintem ez rád nézve elég ciki!


"csak nem tudni, hogy ott náluk engednék e még. Nagyon akarom, de megértem ha nem lehet. Azt mondták, hogy most pihenjünk, ezt még meggondolhatják ott náluk? Utolsó pár nap lenne suli előtt, nem zavarnék semmiben sem. Megcsinálnék mindent amit kérnek, kedves is vagyok. "


Utaltak rá, hogy nem akarják, hogy ott legyél már, akkor te miért akarsz kellemetlenkedni? Hagyd őket élni, nekem se tetszene, ha a fiam barátnője egyfolytában nálunk lógna hetekig, és kellemetlenül érezném magam a saját lakásomban, mert pl egy pizsamában nem vonulhatok végig.


Nekik is van magánéletük ezt tartsd tiszteletben, és ne nyomulj ennyire, mert ez nagyon gáz!


Ha a srácot is ezzel nyúzod, egy idő után meg fogja unni a dolgot, mert valószínűleg neki is kellemetlen, hogy a szülei nem akarják, hogy ott legyél de te erőszakoskodsz...

2011. aug. 22. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

???

Mégis ki szabja meg mennyit legyetek együtt? Vagy ő esetleg még kiskorú?


20L

2011. aug. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

* 16:14, a leírás alapján valószínűleg a szüleivel él a srác.


" Azt mondták, hogy most pihenjünk, ezt még meggondolhatják ott náluk? Utolsó pár nap lenne suli előtt, nem zavarnék semmiben sem. Megcsinálnék mindent amit kérnek, kedves is vagyok. "

2011. aug. 22. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
80%

Szedd már össze magad!!!

20 éves létedre úgy nyivákolsz, mint egy 13 éves!

Nem csoda, hogy kicsit egyedül akar lenni a barátod. A stílusod alapján olyan lehetsz, mint egy hajbaragadt rágógumi...

2011. aug. 22. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

úristen:D


Nekem anyuék örülnek, ha sokat vagyunk nálunk, és ez igaz a párom szüleire is...tudják, hogy úgy is lassan elköltözünk, akkormeg élvezzék már még az együtt töltött időt...


20L

2011. aug. 22. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
De ha annyira zavarnék ott, szóltak volna. És nem erőszakoskodok, csak szeretem őt nagyon. És most hagyom hogy ő hívjon, mert nem akarom, hogy megunjon esetleg.Igen az, de szeretjük egymást, ő meg akarna látni, csak hát jön a suli...amúgy meg ők szívesen látnak szerintem, csak valaki mindig közbe szól.
2011. aug. 22. 16:18
 7/19 anonim ***** válasza:

jóóó reggelt!

nem kellesz neki,csak mondja,hogy hiányzol!ha tényleg hiányoznál o menne hozzád! eloszor csak levego kell,kesobb ideje nincs menni,aztán azt veszed észre,hogy nem is vagytok egyutt!(remélem tévedek!)

2011. aug. 22. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Én nem tudom mennyire élvezném ha hozzánk beköltözne egy "vadidegen" lány. Pár napig biztos engedném, hogy együtt legyenek hiszen szünet van, de mindennek van határa. Ha nyújtom a kezemet nem kell egyből leharapni az egész karomat. Mindjárt költözzön is ide, tartsam is el nem? :D


Amúgy nem értem miért nem fogod fel a célzást, attól, hogy nem vágják az arcodba, hogy szeretnék élni a saját életüket mint régen, egyértelműen lejön hogy zavarsz abból amit írtál. Vagy ez csak nekem tűnik úgy?


"Azt mondták, hogy most pihenjünk, ezt még meggondolhatják ott náluk?"


Ha azt akarnák, hogy ott legyél akkor nem ezt mondanák...

2011. aug. 22. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

"De ha annyira zavarnék ott, szóltak volna."


Hát pont ez az,amire utaltak....


Gondolj arra,milyen lenne,ha egyáltalán soha nem kaphatnád meg.Mindig a közeledben lehetne,de nem lehetne a tiéd.....

2011. aug. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Nem nincs így szerencsére:) Ő nem jöhet egyenlőre, ezért én megyek, de várok én, türelmes vagyok, annál jobb ha láthatom:)
2011. aug. 22. 16:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!