Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Annyira hiányzik nekem, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annyira hiányzik nekem, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Nagyon hiányzik most:/ Nem bírom nélküle, látni akarom, de ő azt mondta most egyedül akar lenni egy kicsit mert sokat voltunk együtt. Nem olyan sokat, de nem volt kevés sem. De én is hiányzom neki, de nekem ő szerintem nekem jobban hiányzik mint én neki. Megértem ha kis levegő kell, oké, de szeretem őt és vele akarok lenni. Suli előtt még akarnám látni őt, ő se lenne ennek ellenére, csak nem tudni, hogy ott náluk engednék e még. Nagyon akarom, de megértem ha nem lehet. Azt mondták, hogy most pihenjünk, ezt még meggondolhatják ott náluk? Utolsó pár nap lenne suli előtt, nem zavarnék semmiben sem. Megcsinálnék mindent amit kérnek, kedves is vagyok.

Nagyon szeretem őt és szerintem nem mászok rá túlságosan, hanem csak ennyire imádom őt. Ahogyan ő is engem. Szóval mit csináljak? Annyira hiányzik nekem ...örülök persze, hogy ott lehetettem sokat, de még jobban örülnék ha most lehetne még...

20/L


2011. aug. 22. 16:04
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Már ne is haragudj de megértem a szüleit.. :D Az ismerősöm csaja is ilyen mint te, és kikészíti őket hogy állandóan ott tanyázik a srácnál, és így a srácnak semmire sincs ideje és az anyjáék megelégelték.
2011. aug. 22. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Igazad van . Sokkal jobb, hogy velem van:) Oké nem fogom ezzel "idegesíteni". Se a szüleit, se őt. Ha most nem lehet, akkor nem:) Majd ha ők hozzák fel akkor.
2011. aug. 22. 16:27
 13/19 anonim ***** válasza:

"De ha annyira zavarnék ott, szóltak volna."

Hát elég megalázó lenne rádnézve, ha már így nyíltan a szemedbe kellene mondani, csak azért, mert nem értesz a finom célzásokból. (Kicsit pihenjetek.)


Ha annyira szeretnék, hogy ott legyél, akkor hívnának.

Vedd már észre magad!

2011. aug. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
De nem is állandóan vagyok ott. Hónaponta egyszer. Vagyis most nyáron így volt, hogy voltam ott pár napot aztán egy hónap múlva megint. De én nem akartam zavarni.
2011. aug. 22. 16:29
 15/19 anonim ***** válasza:
Ezeket a válaszokat ne vedd bántásnak mert nem azok, csak még így is nehezen sikerült rávilágítanunk a dolog lényegére, nemhogy célzásokkal. :D
2011. aug. 22. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

Jó értem nem vagyok hülye:D

Őt még szerencsére nem idegesítem ezzel, szóval leállok egy kicsit most. "Ha hívnak menni kell", ha nem akkor nem:D megértettem:)

2011. aug. 22. 16:33
 17/19 anonim ***** válasza:
Erről van szó. :) Hidd el jobb a békesség! :) Ha hiányzol nekik úgyis hívni fognak és így te se kerülsz kellemetlen szituációba.
2011. aug. 22. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

Köszi rendben értem :)

Hát igen, nem is akarom, hogy rossz viszonyunk legyen a szüleivel:)

2011. aug. 22. 16:36
 19/19 A kérdező kommentje:
Neki hiányzom is, csak ő is úgy van, hogy most örüljünk amit kaptunk és majd ha lesz lehetőség rá megint mehetek:) Addig meg találkozhatunk sétálunk :) Ezt mondta ő is:)
2011. aug. 22. 16:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!