Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon hiányzik mit csináljak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon hiányzik mit csináljak?

Figyelt kérdés

Nem értem, tegnap voltam vele és máris úgy hiányzik hogy megörülök:/ Kell hogy velem legyen mindennap, én nem tudok nélküle élni. Annyira hiányzik nekem:( Ő az igazi és nagyon szeretem. Pár napig vele voltam és most iszonyúan hiányzik nekem, az édes nevetése, az érintése, mindene. Mit csináljak? Hamarosan megint vele lehetek egy-két hét, de hogy bírjam ki addig? Nagyon örülök, hogy vele lehettem feltöltött, de hiányzik:/ Szeretlek Kicsim.

Mit tehetnék most? Beszélek vele mindennap, csak 1 órára lakik kb, az nem sok nekem.

19/L


2011. júl. 14. 22:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
64%
♥♥♥♥
2011. júl. 14. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
92%
Nagyon értelmes "kérdés"...
2011. júl. 14. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
69%

:) nekem is hiányzik,de én csak 2 hónap után látom:S

addig is próbálom lekötni magamat ,tudom hogy szeret megbízom benne ,fontos hogy ne legyél tehetetlen nélküle tudom szerelmes vagy de csináld a magad dolgát !

2011. júl. 14. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
55%
De aranyos.. =) Bírd ki valahogy, sok telefonálással és webcammal könnyebb lehet.^^
2011. júl. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
53%
Ez aranyos. De most őszíntén mi mit tudnék ebben neked segíteni? -.-. Ez legyen a legnagyobb problémád.
2011. júl. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
84%
És most mit csináljunk? Én is ugyanígy szeretem a barátom, mégsem írok ki hülye kérdéseket, elég ha én tudom, milyen kincsem van.
2011. júl. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Nekem is ennyire hiányzik a kedvesem, pedig ő 50, én 40 :)(és 4 éves a kapcsolatunk)

A két találkozás közbeni időben is minden tevékenységem közben rá gondolok, de igyekszem azért úgy érezni magam, mint egy önálló ember. Mondjuk te ilyenkor foglalkozz más emberek kínjával: ha a szüleidnek, tesódnak, barátnőidnek nincs, akkor segíts itt másoknak :)

2011. júl. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
:) rendben de nagyon akarom hogy itt legyen velem
2011. júl. 18. 21:04
 9/13 anonim ***** válasza:
66%

Ez aranyos :) Én is valahogy így vagyok.. Állandóan a párommal lennék. Egyébként mióta vagytok együtt? És hogy-hogy egy-két hét múlva tudtok találkozni?

Hogy a kérdésedre válaszoljak.. Én olvasnék, barátaimmal lennék a helyedben.

2011. júl. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Cseráginé Mária válasza:
Örülj nagyon, mert van VALAKID, akire gondolhatsz, akinek hallod a hangját, s akit átölelhetsz!
2011. júl. 19. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!