Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha az eszed azt súgja engedd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az eszed azt súgja engedd el, de a szíved nem bírná ki, mit teszel?

Figyelt kérdés
2009. dec. 12. 12:22
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
Nem engedném el.:(
2009. dec. 12. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Attól függ, mit tett vagy tesz. 2 választás van:

Lehet szereted és nagyon nehéz, de ha nem bírsz vele és folyamatosan ugyan azokba a hibákba esik, akkor nevelhetetlen, jobban jársz ha elengeded, hisz később csak még nagyobb a fájdalom és nem véletlen súgja az eszed azt, hogy engedd el

Vagy

Megtartod, hisz látod esélyét a javulásra, és neked mindenképp ő kell , ezért mindent elkövetsz, hogy megneveld.

2009. dec. 12. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem már volt ilyen, sokáig gyenge voltam az eszemre hallgatni, persze a dolgok nem változtak és csak a saját lelkem sorvasztottam ezáltal, aztán megvolt az a bizonyos "utolsó csepp" ami erőt adott és azóta hálás vagyok, hogy megtettem ezt a lépést.

Az ember nem hal bele egy ilyenbe, csak azt hiszi és talán hónapokig, évekig fáj, de mindig jön újabb boldogság mégha ezt az adott szituációban akkor nehéz is elhinni.

De ha több ilyet átélsz már te is fogod biztosan tudni és könnyebb lesz elengedni egy halódó kapcsolatot.

2009. dec. 12. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
valószínűleg bezákóznék magamba.. és a rosszkedvem megadná a kezdő lökést ahoz h végetvessek neki.. de utáána is szar még..
2009. dec. 12. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
86%
NEkem volt ilyen. A szívemre halgattam,pedig az eszemre kellett volna.
2009. dec. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Olyan nincs hogy nem bírja ki a szíved. El kell engedni, nem az eszed súgja akkor, hanem az a bizonyos ösztönös megérzés ami jól vezeti az embert, csak hajlamosak vagyunk elnyomni és nem hallgatni rá!
2009. dec. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
És mégis hogyan lehetne elengedni?Főleg ha ott dolgozik melletted,és drágámnak,édes kicsi szívemnek szolit.Mellesleg azt mondja szeretlek,csak éppen átnéz rajtad,nem jön mint régen,de te ugyan úgy szereted,mégis hogyan engedjem el????????
2009. dec. 12. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!