Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megtudnál bocsájtani egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtudnál bocsájtani egy olyan embernek, aki összetörte a szíved?

Figyelt kérdés
2011. febr. 13. 20:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Az én szívemet nagyon nehéz összetörni, de azt hiszem meg tudnék bocsátani.
2011. febr. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Aki legutóbb ezt tette, annak soha.
2011. febr. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
megtenném, ha igényelné... :\
2011. febr. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Igen. Sőt, meg is bocsátottam. Még hálás is vagyok annak az embernek, mert ezek a tapasztalatok segítettek hozzá, hogy egy teljesebb, boldogabb, harmonikusabb kapcsolatot tudtam kiépíteni a mostani párommal.
2011. febr. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Én rólam mindenki úgy tudja,hogy nem.Mindig hangoztatom hogy nincs olyan erő,hogy én valakinek megtudjak bocsátani.


A nagy igazság viszont az,hogy egy könny elég hozzá,megbocsássak.

Nem bírnám megtenni,hogy ne bocsássak meg.



Így ezzel csak burkolom.


19F

2011. febr. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem nehéz elhinni, hogy megbánta és új esélyt adni? Aki egyszer megtette megteszi többször is.
2011. febr. 13. 20:14
 7/12 anonim ***** válasza:
Ez nem feltétlenül így van. Én elvesztettem a volt barátom bizalmát, mert rossz emberben bíztam. Mostmár tudom, mennyire fontos része volt az életemnek, még most is, hogy nem vagyunk együtt, 10 lakattal őrzöm a dolgait. Ha újra összejönnénk, amit én nagyon szeretnék, egy szót se szólnék a dolgairól senkinek, soha.
2011. febr. 13. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

20:14

20.12 vagyok. Megbocsátani a legritkább esetben jelenti azt, hogy újra kezdeni. A kettőnek csak ritkán van köze egymáshoz.


De akkor a te kérdésed inkább az újrakezdésről szól. Én azt gondolom, hogy még egy esélyt mindenki megérdemel, ha bizonyít.

Viszont, ha már többször átvágott, bántott, rosszul bánt veled, akkor nincs értelme.

2011. febr. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Moszuke ***** válasza:

itt most párkapcsolat dologra célzol? hogy a párod elhagy/megcsal/mittomén..

nos.. volt fentebb egy érdekes hozzászólás 19Ftől..(20:14)

hát.. őszintén hangzott szal kontrázok rá..lássuk:


ha összetörné a szívem a párom akkor nem tudom mennyi, de időbe telne amíg túl tenném magam a dolgon. legyen a szív összetörés oka bármi.


amíg nem teszem magam túl lélekben a dolgon, addig megbocsájtásra erősen hajló vagyok akár a srác írta fentebb..


ha elém áll a lány 1 nagyon jól megfogalmazott békülő szöveggel rádob egy kis sírást és megbocsájtok, de ha már túl teszem magam a dolgon utána már jöhet bőgve meg akármilyen jó dumával elküldöm a jóbüdös k*rva anyjába.

mert ha én egyszer valaki túl teszem magam akkor vissza nem tolatok.


oszt' az hogy ez a megbocsájtásra hajló időszak meddig tart azt nem tudom.. még nem törték össze a szívem igazán.. csak 1x egy plátói szerelem amibe én kergettem bele önmagam.

na az kb 1hónapig tartott mire "kihevertem"

2011. febr. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
megbocsátottam többször is,de feleslegesen.én már nem hiszek ebben.a mostani párommal 6 éve vagyok együtt,és többszőr is összetörte a szívemet.Nem bízok,és nem hiszek el neki semmit.nehéz így élni,nem is tudom meddig bírom így,de szeretem,és ez a baj.nem szabadna ennyi minden után ezt éreznem,de ha így folytatja,megöli bennem elöbb utóbb a szerelmet.és bánni fogja később tudom.viszont nagyon meg kell gondolni,hogy megéri e megbocsátani valakinek a párkapcsolatában,mert a volt férjemmel is megtörtént,és benne is csalódtam,a mostani párom meg aztán már túltett rajta,.gondoljátok meg hogy megéri e.
2011. febr. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!