Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerettél már úgy valakit,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerettél már úgy valakit, hogy majd' kiszakadt a szíved?

Figyelt kérdés
Annyira szeretem a páromat, hogy néha sírni tudnék hogy kiadjam a bennem dúló érzelmeket. Úgy érzem szinte fáj annyira szeretem. Állandóan rá gondolok, imádom minden porcikáját és mindent ami vele kapcsolatos. 2,5 éve vagyunk együtt. Én 22 vagyok. Más van vagy volt így?
2009. márc. 23. 14:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
96%

IGEN! én is most pont ilyen helyzetben vagyok! Mi 2 éve vagyunk együtt!:D

22/L

2009. márc. 23. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
68%
Igen. Viszonzatlanul... 15/L
2009. márc. 23. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
92%
Végtelenül szerelmes típus vagyok és mindig abba a hibába esek, hogy túl korán szeretek bele a páromba...Aztán a végén lapátra kerülök és szenvedek a hiányérzettől hónapokig :(
2009. márc. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
25%

SOHA! De belém már voltak szerelmesek ennyire...jól ki is használtam...

Azért vigyázz, mert ilyenkor sok mindent eltűrsz a párodnak és ő ezzel simán visszaélhet. Mutatsd ki hogy szereted, de ne 100%-osan. Megtörténhet hogy azt mondja, hogy ez a hülye úgyis szeret, megcsalom, úgyis szeret annyira hogy megbocsátson. Ha nem érzi azt hogy elveszíthet, akkor már nem leszel annyira érdekes számára.

2009. márc. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Volt.. egyszerre volt nagyon jó, mert imádtuk egymást és egymásnak voltunk teremtve, és baromi szar is volt, hogy csak hétvégén láthattuk egymást pár órára. Több év katarzis.
2009. márc. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen én is így vok mikor nincs velem lefekszek este és annyira hiányzik és sírok is néha..nagyon szeretem és ő is..:)
2009. márc. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
igen, volt, de szakitottunk 2 ev utan es akkor ugy ereztem, hogy megjobban kiszakad. Szoval en megtanultam, hogy nem jo ennyire isteniteni a masikat, mert ha vege lesz egyszer, akkor ugy erzed, az eletednek is vege. En sem hittem, hogy vege lesz kozottunk valaha, de az elet nem mindig ugy rendezi a dolgokat, ahogy szeretnenk.
2009. márc. 23. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
igen..amióta együtt vagyok a párommal, immár 5 éve :)
2009. márc. 23. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Igen, nagyon sokszor rám jön, pedig nagyon is jól tudom, hogy nem szabadna ennyire szeretnem, mert semmi sem állandó, és előbbutóbb úgyis... De erre gondolni is rossz :S

De a legrosszabb pedig ilyenkor az, amikor úgy érzed, hogy a másik nem szeret ugyanúgy ):

2009. márc. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
Mi a szarér pontoztok?
2009. márc. 24. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!