Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerettél már úgy valakit,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerettél már úgy valakit, hogy majd' kiszakadt a szíved?

Figyelt kérdés
Annyira szeretem a páromat, hogy néha sírni tudnék hogy kiadjam a bennem dúló érzelmeket. Úgy érzem szinte fáj annyira szeretem. Állandóan rá gondolok, imádom minden porcikáját és mindent ami vele kapcsolatos. 2,5 éve vagyunk együtt. Én 22 vagyok. Más van vagy volt így?
2009. márc. 23. 14:15
1 2
 11/12 anonim válasza:
Igen, nagyon sokszor rám jön, pedig nagyon is jól tudom, hogy nem szabadna ennyire szeretnem, mert semmi sem állandó, és előbbutóbb úgyis... De erre gondolni is rossz-----velem éppen ez történt, amikor annyira szerettem, s azért fáj még most is annyira, mert nem mertem soha sem erre gondolni. Nagyon sebezhető az ember, ha ennyire szeret. De megéri.
2009. márc. 30. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó, érdekes az írásod (:

(Én voltam az, akinek a válaszát bemásoltad.)

De engem konkrétan az érdekelne, hogy szerinted miért éri meg? Megéri utána olyan nagyot csalódni? :S

2009. márc. 30. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!