Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítás után találkozzunk?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Capslock kérdése:

Szakítás után találkozzunk?

Figyelt kérdés
Látom hogy nagyon fájt neki. Jobb ha találkozunk és beszélünk a dologról,vagy hagyjam had nyugodjon meg?
2009. dec. 12. 05:21
 1/5 StephanieXx ***** válasza:
100%

Több fájdalmat akarsz okzni neki???NEM!

Nem kell találkozni,sak rosszebb lenne.Bele élni magát,hogy van remény.Titokban álmodozna,hogy újból együtt lesztek...

Többet ne keresd.

DÖNTÖTTÉL....Akkor hagyd békén...biztos nehéz most neki,nem kéne felzaklatni...


Steph 18/l

2009. dec. 12. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ne!

Nem tudom, alapvetően milyen terveid vannak vele... csak annyi, hogy meg akarnád beszélni vele, mert úgy gondolod neki jobb lenne így? Mert ha csak ennyi, akkor felejtsd el.

Az lesz neki a legjobb, ha most sokáig nem hall felőled.

2009. dec. 12. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ő mondta hogy találkozni akar,meg együtt tölteni a karácsonyt. én nem szeretném,mert tudom hogy rosszabb lene neki és nekem is. csak kíváncsi voltam a véleményetekre. köszönöm a válaszokat.
2009. dec. 12. 10:33
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem ez mindig sokat jelentett volna...

Még mindig jobb, ha picit megnyugszom...

Mintha hányva, fosva magamra maradni, hogy egy senkinek néznek...

2009. dec. 12. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem a szakításunk után kellett pár hónap gondolkodás és egy új (nagyobb) szerelem, hogy a volt pasimmal beszélgetni tudjak (arról is hogy hol rontottuk el, mi volt a baj), és ne az legyen bennem, hogy talán lehet még valami.
2009. dec. 12. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!