Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, ha úgy érzem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha úgy érzem, hogy nem sikerült tökéletesen az elválás?

Figyelt kérdés
Másfél hétig nem fogunk találkozni a barátommal, és nem olyanra sikerült az elválás, mint gondoltam. Azóta nem keresett engem. Én sem kerestem őt. Nem tudom, hogy mit csináljak. Elkezdtem félni, hogy mi van, ha soha többet nem látom? 4 hónapja vagyunk együtt, és imádjuk egymást. De annyira elcsesztem a búcsúzást. "Kiharcoltam" egy utolsó szexet, és hát sajnos nem olyan lett, mint akartuk. És utána egyszerűen nem tudtam mosolyogni miközben tudtam, hogy mind a ketten pár perccel korábban kudarcot vallottunk az ágyban. És a búcsúzást a vonatnál már a barátom is sietette. Mit csináljak? Egyszerűen nem tudnék nélküle élni, de láttam a szemén, hogy szörnyen csalódott. És rettegek, hogy többet nem találkozunk. Közben meg az eszem azt mondja, hogy hülye vagyok, hiszen csak egy rossz szeretkezésről van szó, és ez egy jól működő kapcsolatot nem tehet tönkre, de a szívem meg fél, mert másfél hétig nem látjuk egymást, és egy rossz élménnyel váltunk el.
2009. dec. 11. 22:45
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem ne aggódj!:)Előfordul az ilyesmi,az élet nem futószalag,hogy minden szex jó legyen!Megeshet,hogy nem jön össze,valószínűleg a párod sem benned csalódott,csak magában!Hívd fel és beszéld meg vele, mond el,hogy szereted és hiányzik,valószínűleg ő is így kínlódik...Sok sikert és ne görcsölj azon,hogy valami gond van köztetek,mert akkor ez fogja okozni a feszültséget! ;)
2009. dec. 11. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!