Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan szakítottatok? (veszeke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szakítottatok? (veszekedés, békés elválás, párotok felsorolta hogy miket vásárolt nektek)?

Figyelt kérdés
2011. márc. 4. 23:51
 1/5 anonim ***** válasza:

megmondod es viszavonulss zmielott barmit mondana

kesobb beszeljetek meg mondjuk 6 ora utan

miutan lenyugodtatok mindketten

2011. márc. 4. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

1. nem hívtam többet

2. elmondta hogy nem szeretne többet tőlem

3. nem hívtam többet

de egyik sem volt túl tartós


ha egy komoly kapcsolatból szállnék ki, venném a fáradtságot és kibeszélném a dolgot a másik féllel, és mindenképp megpróbálnék békésen elválni tőle (hacsak nem megcsalt stb.)

19/F

2011. márc. 5. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

nálam valahogy minden esetben folyamat volt az elszakadás

veszekedés, kibékülés, megint veszekedés, stb

amikor vége volt, maradt a szex, amikor nője volt velem csalta

nálam egyetlen barátommal volt csak vége úgy, hogy egyik napról a másikra, de akkor én dobtam őt.

a többi esetben a pasik engem

2011. márc. 5. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát, mikor hogy. Sajnos sokszor előfordult, hogy megcsaltak, ilyenkor volt, hogy kiakadtam, volt, hogy csak annyit mondtam, hogy ha ez volt minden, amit mondani akart, akkor viszlát. Egy olyan eset volt, amikor egyik exem ajándékot adott (csokit) szakításnál, hogy köszöni az együtt töltött időt. Hát akkor nem tudtam, hogy nevessek-e, vagy sírjak. A csokit ott hagytam és a srácot is szó nélkül. Amikor én szakítottam, akkor mindig próbáltam normálisan közölni a dolgokat, ez azért általában sikerült is. Utolsó párommal a szakítás elég érdekes volt. Előtte sokat veszekedtünk, végül szakított, és mindenféle dolgokkal rágalmazott, amiknek a fele sem volt igaz. Pár nap múlva mindketten megnyugodtunk kissé, és személyes elválásnál nevettünk, viccelődtünk, ölelkeztünk, sőt, csókkal búcsúztunk, no meg azzal, hogy megemlítette, hogy melyik bulin lesz legközelebb. Nem mentem el a bulira, azóta nem beszéltünk és nem is találkoztunk. A rágalmai miatt elég keserű szájízt hagyott maga után a dolog, de a személyes elválásunk ellenben szép emlék maradt.(Egyébként ennek már 1 éve.)
2011. márc. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nálam is hasonlóak voltak a menyilvánulások. De aza legtisztább, ha szemtől szembe beszélnénk mega dolgokat.
2011. márc. 9. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!