Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítás, miért? (kort, nemet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás, miért? (kort, nemet is ha lehet)

Figyelt kérdés
Ti milyen okok miatt szakítottatok, vagy lettetek dobva életetek során?
2009. dec. 10. 21:31
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Nekem mindig egy új pasi volt az ok:P Ha mást akarsz minek vele lenni? 26L
2009. dec. 13. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
engem kb 5 lány dobott egy másik pasiért... ebből 4 megbánta mert rosszabb lett a kapcsolatuk. természetesen egyiket sem fogadtam visssza...
2009. dec. 13. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Az első barátnőmel 7 év után lett vége. Rájöttem h fogságban éltem vele. Nem volt egy szabad döntésem. Manipulálva voltam, mint egy kutya. Most már tudom. Magam sem értem, miért tartott ilyen sokáig. Ráment az egész fiatalságom. De életem legjobb döntése volt h szakítottam!!!
2009. dec. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Az előzővagyok

32/F

2009. dec. 13. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Ráment a fiatalságod? Ne butáskodj, 32 évesen? Ha 72 lennél azt mondanám igazad van, de 32 évesen a fiatalság elmúlásáról beszélni nagy butaság.
2009. dec. 13. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
eztúgy utálom hogy még élni szeretne meg bulizni..ha valakinek az fontosabb akkor inkább soha ne is legyen senkije. riszálja csak magát a sok drogos piás F*** között.
2009. dec. 13. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat:)

az volt a célom, hogy kiderítsem, hogy hányan tudnak szakítani amiatt, hogy elmúlik a szerelem, anélkül, hogy megcsalnák a másikat.


hát nem sokan:(

2009. dec. 13. 18:46
 18/18 anonim ***** válasza:

1.mindig mindent rám akart erőltetni

2.nem bírt megszeretni

3.egyszerűen nem működik

4.a hülye haverja telebeszélte minden fassággal a fejét

5.mást választottam

2009. dec. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!