Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítás, miért? (kort, nemet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás, miért? (kort, nemet is ha lehet)

Figyelt kérdés
Ti milyen okok miatt szakítottatok, vagy lettetek dobva életetek során?
2009. dec. 10. 21:31
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
44%

Első exem a szülinapomon hagyott el, nem tom miért... :( A 2.-at én hagytam el a következőért, és a mostaniért pedig az ezelőttit hagytam el... Érthető? ;)


22/L

2009. dec. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
63%

megcsalás, a mindenkori szakító ok!

vagy ha megfojt a szerelmével.

előbbi már előfordult, utóbbi még nem, de azt sem bírnám.


24L

2009. dec. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
74%

Mert 1 éven belül háromszor csalt meg tudtomon kívül. Indok: "mert nem feküdtem le vele soha". 13 éves volt, én 15. Nem hogy örült volna, hogy hozzáérek..

19/F

2009. dec. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
én 17, ő meg 19, és azért dobott mert "nem azt érezte irántam, amit kellett volna". Nagy kamu, nagyon kíváncsi lettem volna a valódi okra. 18/L
2009. dec. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

1. Mert nem akartam szexelni még 1 hónap járás után sem.

2. Mert talált másik pasit.

3. Ok nélkül, igazából sosem szakítottunk, csak eltűnt és nem válaszolt semmire azóta sem.

4. Túl nagy korkülönbség miatt.

5. Mert nem bízott bennem, azt hitte állandóan megcsalom, pedig sosem tettem ilyet.


17/F Volt még több is de azok csak szakítottak minden ok nélkül... de rendesek:)

2009. dec. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
én 23F ő 20L, dobott 3 hónap után mert túlságosan szerettem. Nameg hogy még 'élni' akar meg bulizni egyedül. Hát mondom dejó, menjen csak.
2009. dec. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:

az egyikkel közös megegyezés alapján, de igazándiból nem szeretett meg azért, csak én észrevettem, igy nem lett hosszabb kapcsolat. a másik a szülinapom elött 2 nappal szakitott(aminek örülök mert nem egy hamis kapcsolatban szülinapoztam:) ) és ő is azzal az indokkal h nem szeretett meg. most jobb lett volna ha megjátszom magam..? inkább várok egy olyanra aki ugy szeret ahogy vagyok.:)

16/L

2009. dec. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

1. Távolság miatt feladta elég hamar a fiú, és msn-en szakított.

2. Nem akartam vele lefeküdni 6 randi után, mert még szűz voltam, és volt egy gyerekkori traumám. Ezért kiadtam az útját.


20/L

2009. dec. 11. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 StephanieXx ***** válasza:

Mert nem feletem meg neki.

JOgászhoz nem "illet"volna egy közgazdász....ő Dr.és NEM.

Ezért megcsalt a volt barátnőjével aki pszichológus,és elötte is van DR...

Első szerelmem,első együtlét volt.

18/l

2009. dec. 12. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

úúú, vannak itt durva dolgok, a legdurvább a jogász közgazdász, az nagy genyó volt, sajnálom :S


5 év után, mert elmúlt a szerelem

2009. dec. 13. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!