Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan legyek végre túl rajta?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyek végre túl rajta?

Figyelt kérdés

2 éve van barátom.Szeretjük egymást ,minden rendben,de sajnos megcsalt.Ez volt immár majdnem fél éve. Igaz,egy csók volt,de nagyon fáj.A mai napig nem vagyok túl ezen.Mindennap azon rettegek,mikor teszi meg újra.Nagyon rosz érzés.Minden napom úgy telik,hogy tudom,ha ismét megteszi,lelkileg teljesen összetörök.Ezért gondoltam arra,hogy szakíthatnék, inkább most,mert később nehéz lesz.De már most is az. Szerintetek hülyeség lenne szakítani? Vagy hogyan lehetnék végre túl a csók dolgon?

17/L


2009. dec. 10. 18:20
 1/4 anonim válasza:
Hat,enis voltam mar ilyen helyzetbe es ugyanigy vagyok,csak engem a baratom 1 eve csalt meg,de mar egyaltalan nem gondolok arra az esetre,viszont enis feltem ot.Szerintem ha igazan latod hogy szeret ne szakits vele,hatha nem fordul tobbe ele:)De ha latod hogy hanyagol,jobb a szakitas!
2009. dec. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
nem fordul tobbe elo-igy akartam;))
2009. dec. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

hagyd ott, csak mérgezed magad

vannak menthetetlen helyzetek

2009. dec. 10. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ha egyszer valaki eljátsza a bizalmadat, akkor utána nem sok értelme van. Ha bizalom nincs, akkor mi értelme? Még fiatal vagy, ismerkedj, és találj egy olyan fiút, aki nem teszi meg ezt veled!
2009. dec. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!