Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Végre van pasim, mit tegyek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Réksp kérdése:

Végre van pasim, mit tegyek az ellen hogy ne legyek ijedős?

Figyelt kérdés
A barátom mondta az egyik barátjának h nem tudja működik -e a kapcsolat mert én félős vagyok abban h megcsókoljam.mit tegyek ellene?
2011. jún. 27. 11:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Most jól értem, hogy a pasid azt várja, hogy te kezdeményezd a csókot? Nem fordítva kellene lennie?
2011. jún. 27. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nem ő akarta csak én beiedtem
2011. jún. 27. 12:30
 3/4 anonim ***** válasza:
hát végy erőt magadon! ez olyan, mint az oltás. mármint nem olyan, mert egyáltalán nem fáj:))) úgy értem, hogy csak rá kell szánni magad, nagy levegőt venni, és hajrá! meglátod mennyire tetszik majd.
2011. jún. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Annyira birom az ilyenfajta, nem is tudok rá szót, bugyuta szerelmi kérdéseket, jézusom hány éves vagy kérdező? Ja meg ha még nem is csókolóztatok, azt kapcsolatnak se nagyon nevezném. Amugy bocs, de hogy érted ezt a félősséget meg ijedősséget? Egy csóktól félsz, vagy hogy is van ez?
2011. jún. 28. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!