Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehetséges, hogy egy 24 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy egy 24 éves fiú egy 14 éves lányt őrülten szeret?

Figyelt kérdés
Mert van egy haverom, és miután a lánnyal most nagyon rosszban vannak, fogyott vagy 10 kilót, állandóan sír (a fiú), és más lányra sem bír nézni... Teljesen összetört... Komolyan, ennyire szerethet egy 24 éves egy 14 évest? Ez nekem fura. De amúgy normál srác, nem pedo, meg ilyenek, 18-19 éves barátnői voltak, főként. Hogy van ez? Ráadásul szerencsétlen lány eléggé fél tőle már...
2009. dec. 10. 17:38
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:

pontosan..

tudat alatt ha összejönnének akkor is kívánná a merészebb dolgokat

2009. dec. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim válasza:

Hát én 19 vagyok, és most szerettem bele egy 14 éves lányba. Elég normális lány, úgyhogy remélem össze is fog jönni a dolog.:) Majd a héten kiderül ő is szeretné e a dolgot. :$



De azért szerintem az hogy 24 éves a forma, és 14 éves lányért halálosan megőrül, azért az egy kicsit beteges. Ezt nem úgy kell érteni, de azért egy normális ember, már tart egy korhatást, én mondjuk 17-18 évet tartanák.


A másik, hogy a faszikám nem a szexre hajt vele, de kérdem én, hogy egy komoly 24 éves gondolkodása, és egy 14 éves lány gondolkodási módja egészen más! Annyit egy normális ember nem vállal be, mivel sztem nem lenne annyira tetszetős időtöltésük.

2010. jún. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!