Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehetséges, hogy egy 24 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy egy 24 éves fiú egy 14 éves lányt őrülten szeret?

Figyelt kérdés
Mert van egy haverom, és miután a lánnyal most nagyon rosszban vannak, fogyott vagy 10 kilót, állandóan sír (a fiú), és más lányra sem bír nézni... Teljesen összetört... Komolyan, ennyire szerethet egy 24 éves egy 14 évest? Ez nekem fura. De amúgy normál srác, nem pedo, meg ilyenek, 18-19 éves barátnői voltak, főként. Hogy van ez? Ráadásul szerencsétlen lány eléggé fél tőle már...
2009. dec. 10. 17:38
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem ez kicsit beteges...

Oké, h mi nők korábban érünk, de 14 éves kislánytól egy felnőtt 24 éves srác, hát elég furán jön ki a dolog.

Gondolhatod, h könnyen írom, ezt mert nem voltam szerencsére ilyen szituban, de elég fusztráló lehet a dolog.

Próbálj meg valahogy hatni a haverodra és megértetni vele, h nem ér annyit a kiscsaj, h tönkrevágja magát miatta. (Meg a lány részéről gondolom vmi apró fellángolás volt, hiszen abban a korban van, még akkor is, ha 17-nek néz ki)

A barátodat próbáld meg kimozdítani valamerre, akár a közös haverokkal (nem feltétlenül kocsmára gondolok) és igyekezzetek meggyőzni, h túl kell lépnie a dolgot.

2009. dec. 11. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 A kérdező kommentje:
Hát igen-igen, de így belezúgni valakibe... Komolyan mondom csak fogom a fejem. A srác 81 kiló volt még a nyáron.. Most 66 kiló... Csak hogy lássátok, mennyire kikészült...
2009. dec. 12. 10:17
 13/32 anonim ***** válasza:

Van ilyen. Ebből látszik, hogy tényleg szereti, és nem csak lefektetni akarta.

Egyébként emg 14..24, 10 év... nos, vannak olyan 14 évesek, akik előbb néznek ki érett nőnek, mint kisgyereknek. Plusz ha a pasi kicsit gyerekesebb, simán normális.

2009. dec. 13. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 A kérdező kommentje:
És az a rossz, hogy ezt a lány fel sem fogja úgy igazán. Így vihogva mondja, hogy inkább le is törlöm MSNről, nincs szem előtt, akkor nem kell gondolkodni róla.
2009. dec. 13. 16:39
 15/32 anonim ***** válasza:

írtad, hogy a csaj 17-nek néz ki. de ez mindegy is, akkor is csak 14 marad. a haverod megy egy csöppet peches. ne agyalj rajta miért szereti, ő szereti, tetszik neki és kész. ezt dobta a gép, még ha nem is valami jó leosztásban.

de hogy áttérjünk a dolgok biológiai oldalára, akkor kifejtem.

az ember orrának felső részén olyan illatérzékelő receptorok vannak, amik a másik nem (rosszabb esetben a saját neme) illatát érzékelve gerjednek. az agy feldolgozza az infókat, amik bejutnak. akkor jó a pár, ha genetikailag minél jobban eltér a másikétól, mert az utód annál változatosabb géneket örököl, ha összeáll a két ember. valszeg a haverodat megcsapta a csaj illata, ezért van úgy oda a lányért.

de ez még nem biztos, ez csak egy plussz pofon az élettől :D egy szó min 100 a barátod, nagyon nagyot szív, amiért pont ezt fogta ki. ha eldugul az orra, majd kiábrándul XD

21/L

2009. dec. 13. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
szerintem te vagy az a 24 éves srác. amúgy meg hagyd békén, még kislány.
2009. dec. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
Szerintem is te vagy az a 24 éves.Nagyon tudsz mindenről,másrészt pasiknál a haver nem ilyen hogy érdekli a másik pasi lelkivilága,legalábbis ilyen szinten nem.De egy 14 éves kiscsaj lehet többnek néz ki ha agyilag nincs annyi.14 éves fejjel én nem jöttem volna össze egy 24 évessel,hisz nagyon gyerek voltam még.Így 17 évesen egy 28 éves a párom,de már azért benőtt a fejem és nem az a viháncoló kiscsitri vagyok. :)
2009. dec. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:

Miért a lányt sajnáljátok, amikor a srác készült ki?? Érdekes. (L)

Jó lenne eldöntené a csajszi, hogy szereti-e egyáltalán, nem csak barátnőknek mutogatni használja. A haver vagy te meg remélem összeszedi magát.

2009. dec. 13. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:

sztm nem betegség ugyanígy vagyok csak nem tudom már lekoptatni xd...

14 éves vagyok és rám is ezeket a dolgokat mondják és tényleg megveszik értem ezért bántam meg h találkozgattam vele bátorítottam ezélltal jobban megkedvelt am gonodolj bele mit akarhat 24 éves egy 14 től na de mind1

próbáld elvinni vm jó helyre ahol bomba csajok vannak:P

2009. dec. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:

simán lehetséges, és ha a csaj meg nem szereti, akkor meg ultranagy szívás. csak az mondja hogy nem lehetséges és nem normális a srác aki nemvolt hasonló helyzetben. van amikor nem tudsz mit tenni, és beleszeretsz olyanba, akibe nem kéne... :( én inkább a srácot sajnálom... eltudom képzelni min megy át

20/f

2009. dec. 13. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!