Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehetséges, hogy egy 24 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy egy 24 éves fiú egy 14 éves lányt őrülten szeret?

Figyelt kérdés
Mert van egy haverom, és miután a lánnyal most nagyon rosszban vannak, fogyott vagy 10 kilót, állandóan sír (a fiú), és más lányra sem bír nézni... Teljesen összetört... Komolyan, ennyire szerethet egy 24 éves egy 14 évest? Ez nekem fura. De amúgy normál srác, nem pedo, meg ilyenek, 18-19 éves barátnői voltak, főként. Hogy van ez? Ráadásul szerencsétlen lány eléggé fél tőle már...
2009. dec. 10. 17:38
1 2 3 4
 21/32 A kérdező kommentje:
18:45 -> Mert szerinted mit akarna? Azt hiszed, hogy dugni Veled, vagy kihasználni, vagy mi? Mert ez a srác csak egyet akar Neki: örömet okozni, megnevettetni, Vele lenni, szeretni Őt, őszinte szerelemmel. És furán hangzik, de tényleg lemondana bármiről Érte. Néha nehéz elhinni, de egy huszonéves talán többet tudna adni (hagyjuk itt a szexet, meg az ilyesmit, mert ez a srác nem olyan, nem ilyen egyéjszakásos f*szi), mint egy felizgult tizenéves. Én látom rajta, hogy őrülten beleszeretett. És még így nem szeretett senkit. Én azt mondom, Te, 14 éves lány, nagyon gondold át, hogy szerinted mit akar Tőled? Ha meg akart volna keffenteni, vagy csak szexre lettél volna jó Neki, akkor nem feladta volna hamarabb? Szerintem ne bántsd ezért. Hanem próbálj Vele lenni. Szerintem épp elég teher ez Neki, hogy ilyen fiatal lányba bolondult bele.
2009. dec. 13. 19:22
 22/32 A kérdező kommentje:
18:45 -> És látod itt a gond... Míg egy 14 éves azt hiszi, vagy úgy gondolja, hogy majd elmegy a buliba, kiveri a fejéből a srác 1-2re... Addig egy huszonéves már mélyebben szeret, szerintem... Én nem tudom, mi lesz a sráccal, de ha a lány nem lesz kedvesebb Vele, kész lesz nagyon...
2009. dec. 13. 19:24
 23/32 A kérdező kommentje:
18:45 -> Tudsz nekem írni egy privát mailt? Mert mi van, ha egy srácról beszélünk. :D
2009. dec. 13. 19:30
 24/32 anonim ***** válasza:
beteges, ha lenne egy 14éves lányom és megtudnám hogy egy 24 éves ember fűzi, f@szánál fogva húznám fel az első fára a srácot
2009. dec. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 A kérdező kommentje:
22:11 -> És ha tényleg szeretné, úgy igazából, mit csinálnál? Nem megkeffentésre gondolok, meg ilyesmi, hanem tényleg szeretné, őszinte szerelemmel.
2009. dec. 13. 22:27
 26/32 anonim ***** válasza:
szegény haverodat sajnálom :S énn annyi vagyok mint a csaj és 18 a barátom és sokak szerint már ez is gáz:S a csaj mért nem akar összejönni a haveroddal?
2009. dec. 14. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 A kérdező kommentje:
03:43 -> Írj egy privát mailt, és akkor jobban kifejtem. :)
2009. dec. 14. 06:35
 28/32 anonim ***** válasza:

figy én vok az a 18:45 ös

nem írok neked mert őszintén nem akarom h ez kideüljön

társaságban nem vállalja fel úgysem ennyit erről..

bocs

2009. dec. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:

ja + még igaz amit leírtál előbbiekben de komolyan nézd már

meg komolyan gondolom nem kis taknyos vk vagy

szval biztos vagyok benne leesik neked is hogy egy 14 éves nem arra vágyik mint egy 24 éves

sajnos :S

én megjártam nem kívánom másnak!

2009. dec. 14. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 A kérdező kommentje:
14:28 -> Na de miben? Miben akarhat mást? Rá akarna venni erre-arra?
2009. dec. 14. 15:34
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!