Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehetséges, hogy egy 24 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy egy 24 éves fiú egy 14 éves lányt őrülten szeret?

Figyelt kérdés
Mert van egy haverom, és miután a lánnyal most nagyon rosszban vannak, fogyott vagy 10 kilót, állandóan sír (a fiú), és más lányra sem bír nézni... Teljesen összetört... Komolyan, ennyire szerethet egy 24 éves egy 14 évest? Ez nekem fura. De amúgy normál srác, nem pedo, meg ilyenek, 18-19 éves barátnői voltak, főként. Hogy van ez? Ráadásul szerencsétlen lány eléggé fél tőle már...
2009. dec. 10. 17:38
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
64%

Elhiszem hogy a csaj fél.

Tuti nem tiszta a barátod.

24 éves ember már felnött, már más jár az eszében, 14 évesek még gyerekek, ilyenkor csattan az elsö csók, vagy mostanában az elsö szex, de egy 24 éves fiu már rendszeres állandó kapcsolatra vágyik,´egy 14 éves lánynak nagyon még mellei sincsenek.

2009. dec. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
Hidd el, ha látnád azt a lányt, kinéz 17nek, minimum. :) De az az igazsság, hogy a haverom elég csúnyának tartotta, csak megfogta a belsője.
2009. dec. 10. 17:47
 3/32 Szupermókus ***** válasza:
46%
Ez beteges...
2009. dec. 10. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
nem. és akárhánynak is nézki a csaj akkorse.....
2009. dec. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:
Akkor, ha nem létezik olyan, hogy szereti Őt, miért viselkedik így haver? Mert nekem úgy tűnik, be van zsongva...
2009. dec. 10. 18:01
 6/32 anonim ***** válasza:
Szerintem elég ha annyit írok hogy 16,5 vagyok a srác 31,5 megőrül értem.:/ És az a baj h én is, csak félek a szüleim miatt hogy mit szólnának.
2009. dec. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
Hát én nemtudom elképzelni hogy mit szerete egy ilyen fiatal lányon egy "idősebb" férfi.Oké én csak 20 vagyok, de 14 éves lány az nem olyan hogy hú de jó nő, hanem milyen aranyos... Nemtudom nekem mindíg azok a lányok tetszettek akik korban közel vannak hozzám.Most pl 18-20 évesek.És eleht akármilyen fejlett a teste egy 14 évesnek azért szerintem az egészen más kapcsolat.Én biztos nem tudnék úgy nézni rá mint barátnő.Esetleg úgy hogy haver.Hát sztem nem szerethet egy 14 éves lányt egy 24 éves fiú.Az nem egészen normális, mert igazából semmi olyat nem tud nyújtani amire egy komoly férfinak szüksége lehet.Most nem csak testileg értem.
2009. dec. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:
Van, mikor meglátja, és levegőt alig kap, látom rajta.
2009. dec. 10. 22:20
 9/32 anonim ***** válasza:
Előfordulhat, de ez tényleg kicsit beteges. A lányt féltem, hogy mi lesz így vele...
2009. dec. 10. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:
Mármint hogyhogy félted? :)
2009. dec. 10. 23:43
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!