Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon visszajön hozzám?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, akit szilveszterkor megismertem, és összejöttünk szerdán, nagyon boldog volt, meg szeretgetett, egyáltalán nem látszott rajta semmi. De akkor jött a baki. Meccs után megírta FACEBOOKON, hogy Ő az ex barátnőjét szereti. Ekkor tört rám minden, így úgy döntöttem, hogy megkérem a legjobb barátját, aki egyben az enyém is, hogy kérdezze ki. (Én nem akartam zaklatni, mert eltaszítanám, így jobbnak véltem)Nevezzük őt X-nek. X kifaggatta a fiút, aki azt mondta, hogy találkozik az exével, és hogyha én várok, akkor minden jó lesz. (mivan?! :D ) A lány miatt, még régebben szívrohama volt, újra kellett éleszteni. Akkor minek akar hozzá visszamenni, és miért nem velem van? Segítség:)
2014. febr. 18. 19:05
 1/4 A kérdező kommentje:
16/L
2014. febr. 18. 19:07
 2/4 anonim ***** válasza:

Szívrohama volt a lány miatt? hány éves úr isten?

De te ilyen lelki beteg döntésképtelenek miatt minek idegeskedsz? Szerintem hagyd az egészet, mert ilyen emberekkel csak se veled se nélküled kapcsolatokat lehet létesíteni.

2014. febr. 18. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
18 éves...
2014. febr. 18. 20:10
 4/4 anonim ***** válasza:
Vicces, nagyjából ugyanez történt velem múlthéten. Nem valószínű hogy visszamegy hozzád, sajnálom. De ne add fel a reményt, ha őt nem is, találsz egy sokkal jobbat. 17/F
2014. febr. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!