Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most mit csináljak? Elvagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit csináljak? Elvagyok keseredve:' (

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki 18éves én 16/L.Tavaly kezdtem el középsuliba járni,ő nem a suli leghelyesebb pasija,mindenki szerint ronda.belémszeretett tavaly év elején aztán jártunk de én még nem szerettem ezért szakitottam vele hogy ne verjem át.aztán nem mertem vele csinálni semmit ezért szakitott velem.aztán még sokszor összejöttünk de mindig szakitott velem mert beleszeretett közbe másokba is...msnen folyton irogat más lányognak h szereti őket de egyikse szereti őt.most év elején ugy volt hogy járunk de sose volt velem,igazából csak a legelső járásnál volt velem mindig.aztán beleszeretett egy csajba és elkezdett járni vele ugy hogy közbe velem is járt és mástól tudtam meg.a csaj 14 15éves és ő nemaakrt vele csinálni semmit ezért szakitottak.utána nekem "udvarolt"én már nem biztam meg benne pedig nagyon szerettem.aztán igérgetett hogy velem fog lenni persze sohasem ért rá mindig a csajjal volt.egyik nap velemvolt délután.másnapra már megint jártak a csajjal.most megint szakitani akar vele mert nemis szereti a csajt meg megint nem csinál a csaj semmit..köztünk meg már sokkal több történt régebben....és nemtudo mit akar.mert megint msnen olyanokat irogat hogy nem szereti a másikat meg velemalakr leni .reggel is a büfébe velemvan,de utána megmár leráz a másik csaj miatt..MOST AKKOR MIT AKAR?ÉN SZERETEM DE NEM AKAROM HOGY MEGINT KIHASZNÁLJON!!én lefeküdtem volna vele meg mindnet megadtam volna neki,de már nem bizok meg benne,és még mindig a másik csajjal van.de akkor most hazudik?vagy mivan?mert a csajjal se nagyon van!!segitsetek!!!!
2009. dec. 8. 19:40
 1/7 A kérdező kommentje:
de ha télleg én kellek neki és a másik csajt nem is szereti meg semmi,akkor miért van vele még mindig????!!!!:'(:'(
2009. dec. 8. 19:46
 2/7 A kérdező kommentje:
Neki az egész iskola kéne de ő nemkell senkinek csak nekem kéne
2009. dec. 8. 19:49
 3/7 A kérdező kommentje:
van mé ??:-(
2009. dec. 8. 19:49
 4/7 A kérdező kommentje:
van még ilyen? :'(
2009. dec. 8. 19:49
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem csak játszadozik vele, ha nem jön be a másik lánynál, akkor szalad hozzád, de ha megint valaki más kerül a képbe, rögtön ott hagy!! Szerintem nem ér meg ennyit ez a pasi! Tudom, hogy nehéz, de próbáld meg elkerülni :( szerintem egyáltalán nem gondolja komolyan veled a dolgot, akkor nem ezt csinálná.

2009. dec. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ebbe beletört az agyam...a shift gombot feltalálák egy ideje, egy ekkora szövegnél nagy segítség, ha látja az ember a mondatok elejét...

Felejtsd el. Nem tetszel neki, mert ha te "mindent megadtál" neki, és még így se akart veled járni, akkor hagyd a francba, nem tetszel neki.. van még sok helyes pasi a földön

2009. dec. 8. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a pasi húzná meg magát ha amúgy is ronda, nagy szarkavaró lehet.
2010. júl. 9. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!