Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bajban vagyok! Szeretem/imádom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bajban vagyok! Szeretem/imádom a barátomat, de?

Figyelt kérdés

az a helyzet hogy 20 éves lány vagyok és 1 éve vagyunk együtt a barátommal (25)

neki már sok barátnője volt / kiélte magát viszont nekem ő az első és néha bennem van az hogy milyen lenne mással?? tök elkeserít mert sokaktól hallottam hogy ez volt a probléma és szakítás lett a vége, meg hogy az embernek ki kell élnie magát de én hihetetlenül szeretem a barátomat, az életemnél is jobban, soha nem akarom hogy szétmenjünk... megcsalni a világért sem csalnám meg, de hónapok óta bennem van az érzés milyen lenne mással, más hogy csinálná, satöbbi :(

nem akarom elveszteni de ezt az érzést ki kell valahogy irtanom magamból


2009. dec. 8. 14:24
 1/10 anonim válasza:
100%
Én is ebben a cipőben jártam. Én is 20 éves vagyok és 2 éve vagyok a barátommal.Bennem is ez az érzés volt. Aztán egyik hétről a másikra szakított velem mert mondta h nem tudja mit érez irántam. Én akkor jöttem rá hogy a világon senki más nem kéne nekem, mert annyira szerelmes vagyok belé.Ha működik a kapcsolatotok és szeretitek egymást akkor ezért nem szabad otthagynod,mert kíváncsi vagy. Megteheted hogy ott hagyod vagy mondhatod hogy tartsatok szünetet lehet akkor rájössz hogy neked mi lenne a legjobb.
2009. dec. 8. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Kár az érzésért, felejtsd el. Minek akarsz jobbat ha most is nagyon jó? Találnál sokkal jobb pasit? Lehet, de rámenne sok éved. Megérné? Saját magadból csinálnál hülyét. Sztem fölösleges dolgokon agyalsz, ne legyél tellhetetlen. 23/F
2009. dec. 8. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat :( mint említettem a világért nem hagynám ott, minden a legnagyobb rendben van közöttünk, soha nem veszekedünk csak kisebb nézeteltérések vannak, de nem találnék nála jobban az biztos / nem is akarok

most így belegondolva(első válaszoló álltal) ha nem lenne nem tudom mit csinálnék, mindenesetre segítettetek :) köszi

2009. dec. 8. 14:37
 4/10 anonim ***** válasza:
Ismerős érzés. én léptem. Érdekelt milyen lehet mással, hát kipróbáltam. megbántam, az első volt a legjobb, de ezt csak utólag tudtam igazán, mikor már késő volt.
2009. dec. 8. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
:(
2009. dec. 8. 15:07
 6/10 anonim ***** válasza:

Én is átéltem ezt, és ugyan nem mondom biztosra, de néha úgy érzem, hogy megbántam.

A te esetedben mindenképp azt tanácsolom, hogy fojtsd el ezt az érzést, és legyél boldog a pároddal. :)

Aztán úgyis ki tudja, mit hoz a jövő. Nem akarok vészmadárkodni, de nem biztos, hogy 3-4-5 év múlva is együtt lesztek még, és akkor majd úgyis alkalmad lesz kipróbálni mással. ;)

2009. dec. 8. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem is ő az első 23 vagyok és az első pillanattól kezdve azt mondtam nekem soha senki más nem kell és nem is vagyok kiváncsi de 1 év után szakított velem még mindig nem tudom felfogni:(
2009. dec. 8. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én is 20 éves vagyok, barátom 27 éves!Nekem is ő volt az első, de neki már volt rengetek csaja(szerencsére kiélte már magát és nem akar csajozni)!3 éve vagyunki együtt!Jó vele a sex meg minden, de hát nem tudok mihez viszonyítani!Kipróbálnám én s mással, hogy milyen lehet!Régebben sokat is járt az agyam rajta, de mára már nem!Úgy vagyok vele, ha megint bekattanok és lesz rá lehetőségem majd abban a helyzetben kiderül, hogy mit tennék!Mert így azt mondanám, hogy megcsalnám, de ha ott lennék és döntenem kellene lehet egyből megváltozna a véleményem!Ha pedig megtenném szerintem megértené és nagynehezen velem maradna, mert tudom ,hogy szeret és azt is tudná, hogy kíváncsiságból tettem meg!Ő is ettől fél, hogy ez miatt elfogom hagyni, pedig nem!

Üdv!

2009. dec. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 kolosszus22 ***** válasza:
Utolsó! Szerintem tévedsz ha azt hiszed, hogy csak úgy lenyelné!
2009. dec. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Én a párommal 3éve vagyok együtt, nekem is ö volt az elsö, meg neki is én vagyok, minden téren, már sokszor beszélgettünk erröl, h mi van ha egyszer valamelyikünk igy érez majd, de ugy döntöttünk,h nem feszegetjük ezt a kérdést,minden alakul majd magától, egy biztos nagyon sokáig együtt leszünk és boldogok maradunk, mivel mi sem szeretnénk kockára tenni ezt a jelenlegi állapotot, ami nagyon csodás!
2009. dec. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!