Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet úgy barátnőm, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet úgy barátnőm, hogy nem teszek érte semmit?

Figyelt kérdés
Olyan van, hogy csak úgy egyszercsak lesz az embernek barátnője, minden előjel nélkül, vagy ez már nem divat manapság?
2014. febr. 7. 22:39
 1/8 anonim ***** válasza:
ja ha van varázspálcája:DDDDDDDDDD
2014. febr. 7. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
eleve érdemes értük tenni bármit is? :D
2014. febr. 7. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szóhoz sem jutok..
2014. febr. 7. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
csak légy türelmes, egy jó pillanatban majd a te szobádba is leteleportál egy random hölgyike
2014. febr. 7. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ki tudja lehet vannak még csodák.
2014. febr. 7. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Előfordul. Én épp ezen az oldalon jöttem össze a barátnőmmel már lassan 11 hónapja. Igazából nagyon nem tettem érte semmit. Mondjuk szerintem nekem k..va nagy mázlim volt.
2014. febr. 7. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Igen, ha elég jól nézel ki. De ez sokkal komplikáltabb is.


Ugye a nőknek a kinézet sokkal kevésbé számít, mint fordítva. Én egy kb. 6/10, 7/10-es arcú srác vagyok. De minél jobban nézel ki, nyilván annál több nő figyelmét ragadod meg (már csak az arcoddal) első pillantásra.

20 éves vagyok és eddig 2 olyan barátnőm volt, akik lényegében felszedtek engem. De ez csak kezdeményezést jelent. Tehát 2 olyan barátnőm volt, akik ők kezdeményeztek nálam, ők szólítottak meg. Persze én hívtam el őket randira, meg én csókoltam meg őket, de az első lépést ők tették meg. Ezek a lányok kb kinézetre velem egy szinten, vagy kicsit alattam voltak (persze ez nem jelent semmit, mert a férfiaknak van a nőkre 10-es skálájuk, míg fordítva nincs, saját magunkat és általában a férfiakat meg nem lehet a nőkhöz hasonlóan osztályozni, hiszen nálunk a kinézet csak egy tényező a sok közül, ami a sikerünkben szerepet játszik).


Tömegesen ne számíts arra, hogy nők szólítanak le a te kinézeti szintedről. Velem kb. 6-7 ilyen történt 2 év alatt. És persze akik leszólítanak téged, azokkal sem biztos még semmi. Egy millió esélyed van elrontani a dolgokat, vagy esély arra hogy valami simán nem oké köztetek. Ezért lett ebből a 6-7-ből csak 2 a barátnőm.


Meg persze kérdés, hogy milyen helyekre jársz? Ha otthonról a suliba és suliból haza mész mindig, akkor elképesztően csökkennek az esélyeid. Ugye úgy, hogyha nem találkozol minél gyakrabban új emberekkel, új helyeken.


Aztán megint más kérdés, hogy hol a határ neked? Gimiben például egy csomó 2/, 3/10-es csaj volt szerelmes belém (4-5 simán), de tőlük nyilván nem akartam semmit, hiszen nem voltak vonzóak számomra.

2014. febr. 7. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

És persze ha úgy kérdezed, hogy:


"Lehet barátnőm úgy, hogy semmit nem teszek érte? Hogy ő kezdeményez, ő hív el randira és ő csókol meg?"


Akkor a válasz természetesen egy nagy büdös kibeqrt nem.

2014. febr. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!